Muzeum LEGA sleva až 50%

Muzeum LEGA sleva až 50%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Vítejte v e-shopu Muzeum LEGA! Jedná se o obchod, kde můžete využít náš slevový kód a objevit úžasný svět kostiček, které baví již spoustu generací. Ponořte se do bohaté nabídky LEGO stavebnic, příslušenství, knih, oblečení a dalších produktů, které zaručeně potěší každého milovníka této kultovní značky. Nezapomeňte využít náš slevový promo kód, abyste ušetřili na svém nákupu a mohli si dopřát ještě více těchto ikonických kostiček. Neváhejte a navštivte e-shop Muzeum LEGA a začněte své LEGO dobrodružství ještě dnes!

Výprodej - slevy až 50%

V této kategorii nakoupíte až o polovinu levněji

   Platí min. do 19.6.2024

Novinky ve světě Lego

Podívejte se, jaké novinky právě letí

   Platí min. do 19.6.2024

Exkluzivní sety Lego

Vyberte si z nabídky výjimečných stavebnic LEGO

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Muzeum LEGA!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Muzeum LEGA?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce.

Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

lego-slevovy-kupon.png

Co víme o obchodě Muzeum LEGA?

E-shop Muzeum LEGA  je specializovaný online obchod zaměřený na značku LEGO a její produkty. Nabízí širokou škálu LEGO stavebnic, příslušenství, knih, oblečení a dalších souvisejících produktů pro fanoušky všech věkových kategorií.

Navštivte tento e-shop, pokud hledáte nejrůznější LEGO kolekce, které zahrnují klasické sady, tematické série, omezené edice a mnoho dalších. E-shop Muzeum LEGA je ideálním místem pro nákup dárků pro milovníky LEGO nebo pro rozšíření vlastní sbírky těchto ikonických stavebních kostiček.

Které muzeum LEGA je největší na světě?

Kolébkou světoznámé stavebnice Lego je Dánsko. Jak je tedy možné, že největší sbírku Lega na světě nenajdete tam, ale právě v tomto obchodě? Za vším stojí jeden muž a jeho nezkrotná vášeň pro barevné kostičky, které tak dobře známe. Jeho jméno je Miloš Křeček a jeho touha ho postupně vedla k nashromáždění 9 000 exponátů složených z asi 10 miliónů dílků.

Posléze se odhodlal také k otevření několika různých muzeí, kde jeho exponáty můžete vidět a které z Miloše Křečka s velkou pravděpodobností činí největším LEGO sběratelem na světě.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii kreativita? Podívejte se také na slevy do Empikfoto, kde vás čeká slevové kódy až 50%. Slevy máme i do Krajina omalovánek nebo Maluj podle čísel.