Kartell sleva až 70%

Kartell sleva až 70%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevové kódy pro obchod Kartell. Tato firma se zabývá výrobou a prodejem stylového nábytku a bytových doplňků. Můžete si zde koupit židle, stoly, pohovky, ale i stolní lampy, zrcadla, hodiny či vázy. Podívejte se, co obchod nabízí a nechte se zlákat nadčasovým designem jejich výrobků. Máte možnost se také přihlásit k newsletteru, díky kterému se dozvíte o nadcházejících akcích a slevách.

Slevy až 70%

Využijte výprodeje k výhodnému nákupu

   Platí min. do 20.7.2024

Doprava zdarma

Klikněte pro zjištění aktuální výše objednávky pro dopravu zdarma

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Kartell!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevové kódy v e-shopu Kartell?

Pro uplatnění slevového kupónu jej stačí zadat do pole znázorněného zeleným obdelníkem v košíku v levé části obrazovky. Stisknutí tlačítka "Použít" se kupón zaktivuje.

kartell-slevovy-kod

Jaké slevové kódy nabízí Kartell?

Slevy do Kartell zde najdete vždy aktualizované. Buď se jedná přímo o slevové kódy nebo různé jiné promo akce typu Kartellmánie, která pro vás znamená skvělé slevy. I pokud zrovna neprobíhá, tak můžete nakoupit ve výprodeji, kde je zboží zlevněno i o 70%, takže tuto kategorii rozhodně doporučujeme projít. Nezapomeňte samozřejmě ani na dopravu zdarma, kterou získáte od určité výše objednávky.

kartell-sleva

O firmě Kartell

Tato italská firma nabízí nábytek, jako jsou židle, konferenční stolky, komody či křesla a také mnoho druhů bytových doplňků. Mezi ně patří například svítidla, hodiny, svícny, k dostání jsou ale i celé kolekce nábytku a interiérových doplňků. Firma vyváží své výrobky do 96 zemí světa a jejich styl, na kterém pracují ti nejlepší světoví designéři, vás jistě ohromí.

Jak Kartell kontaktovat?

Pro zodpovězení vašich dotazů slouží:

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii nábytek? Podívejte se také na slevy do ASKO nábytek, kde vás čeká slevový kód 15%. Slevy máme i do Baumax nebo Benlemi.