i-domácípotřeby.cz sleva až 81%

i-domácípotřeby.cz sleva až 81%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Nakupujte domácí potřeby v e-shopu i-domácípotřeby.cz a využijte slevy a slevové kódy. Kvalitní domácí potřeby, které vás nezklamou. Vyberte si ze široké nabídky jako kuchyně, kuchyňské potřeby, dále věci do koupelny nebo nářadí. K nákupu využijte dopravy zdarma nebo výprodeje, které vám ušetří nákup. 

Totální výprodej až 81% sleva

Nepropásněte tyto ohromné slevy

   Platí min. do 19.1.2022

Slevy až 50%

Domácí potřeby za ty nejnižší ceny

   Platí min. do 19.1.2022

Doprava zdarma

Platí při nákupu nad 1500 Kč

   Platí min. do 19.1.2022

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na i-domácípotřeby.cz!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak uplatnit slevový kód i-domácípotřeby.cz?

V košíku naleznete vpravo dole okno s textem "Mám slevový kód", na který kliknete a následně se vám rozbalí textové pole, do kterého vložíte váš slevový kupón a uplatníte jej. 

Kvalitní domácí potřeby

Většina z nás se už pohybuje v kuchyni, kde potřebuje kvalitní a spolehlivé domácí potřeby, které nezklamou. V e-shopu i-domácípotřeby.cz najdete vše potřebné a taky velice kvalitní. Můžete zde nakupovat nože, hrnce, kuchyňské spotřebiče, dózy, odkapávače a mnoho dalšího. K nákupu můžete využít dopravu zdarma, slevové kódy a další výprodeje, které vám ušetří peníze.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii domácnost? Podívejte se také na slevy do Möbelix, kde vás čeká slevový kód 150 kč. Slevy máme i do Tescoma nebo SCONTO nábytek.