i-domácípotřeby.cz sleva až 65%

i-domácípotřeby.cz sleva až 65%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Nakupujte domácí potřeby v e-shopu i-domácípotřeby.cz a využijte slevy a slevové kódy. Kvalitní domácí potřeby, které vás nezklamou. Vyberte si ze široké nabídky jako kuchyně, kuchyňské potřeby, dále věci do koupelny nebo nářadí. K nákupu využijte dopravy zdarma nebo výprodeje, které vám ušetří nákup. 

Totální výprodej až 65% sleva

Nepropásněte tyto ohromné slevy

   Platí min. do 22.4.2024

Doprava zdarma

Platí při nákupu nad 1500 Kč

   Platí min. do 22.4.2024

Novinky

Podívejte se na nové domácí potřeby

   Platí min. do 22.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na i-domácípotřeby.cz!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód i-domácípotřeby.cz?

V košíku naleznete vpravo dole okno s textem "Mám slevový kód", na který kliknete a následně se vám rozbalí textové pole, do kterého vložíte váš slevový kupón a uplatníte jej. 

Kvalitní domácí potřeby

Většina z nás se už pohybuje v kuchyni, kde potřebuje kvalitní a spolehlivé domácí potřeby, které nezklamou. V e-shopu i-domácípotřeby.cz najdete vše potřebné a taky velice kvalitní. Můžete zde nakupovat nože, hrnce, kuchyňské spotřebiče, dózy, odkapávače a mnoho dalšího. K nákupu můžete využít dopravu zdarma, slevové kódy a další výprodeje, které vám ušetří peníze.

Jaké jsou recenze na i-domácípotřeby.cz?

i-domácípotřeby.cz má 2577 recenzí na Heurece. 88 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,8 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii domácí potřeby? Podívejte se také na slevy do Allegro, kde vás čeká slevový kód 250 kč. Slevy máme i do Alza nebo GrilyKrby.cz.