Eyerim slevový kód 20%

Eyerim slevový kód 20%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Eyerim je e-shop, kde můžete využít slevový kód a získat tak neodolatelné slevy na širokou paletu brýlí. Tato digitální optika nabízí jak sluneční, tak dioptrické brýle, ale i sportovní varianty a doplňky. Se sortimentem zahrnujícím přední světové značky a modely nejnovějšího vydání, zde najdete ty pravé okuláry pro každou příležitost. Jsme přesvědčeni, že se vám jejich nabídka bude líbit a že zde najdete to, co hledáte. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat tu pravou pro vás.

Slevový kód 20%

Platí při nákupu rámů spolu se skly

   Platí pouze do 16.12.2024

Slevový kód 10%

Platí na všechny sluneční, dioptrické a sportovní brýle

   Platí pouze do 31.12.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 21.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Eyerim!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Eyerim?

Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně slevový kód potvrďte,  pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace či odběr newsletteru, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na jejich nabídku.

eyerim-akce-slevovy-kod-sleva.jpgCo víme o obchodě Eyerim?

Eyerim, se sídlem ve střední Evropě, je inovativní platformou prodeje brýlí online. Založený s vizí poskytovat kvalitní oční optiku a módní brýle za dostupné ceny, e-shop nabízí produkty od předních světových výrobců. Sortiment zahrnuje sluneční brýle, dioptrické brýle, sportovní brýle a řadu doplňků. Díky snadnému a přehlednému rozhraní mohou zákazníci rychle najít a zakoupit ideální brýle odpovídající jejich potřebám a stylu.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii zdravotní potřeby? Podívejte se také na slevy do Alensa, kde vás čeká slevový kód 50 kč na cokoliv. Slevy máme i do Lentiamo nebo BENU.