Electrolux slevový kód 10%

Electrolux slevový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Electrolux je místo, kde můžete využít náš slevový kód a zažít radost z nakupování jako nikdy předtím. Tady je každý spotřebič trochu jako z budoucnosti - tak vyspělý, že vám ulehčí život a přitom zůstává nápaditě stylový. Jste někdy snili o tom, mít v kuchyni trouby s pyrolytickým čištěním, nebo lednici s funkcí rychlého chlazení? Electrolux vás nezklame. 

Mají vše, co si kdy vaše domácnost přála. Od kuchyňských spotřebičů přes pračky a sušičky až po inteligentní vysavače. Právě teď můžete využít náš slevový promo kupón a získat úžasné slevy na své oblíbené produkty. Vyzkoušejte Electrolux a uvidíte, jak vypadá budoucnost domácnosti.

Slevový kód 10%

Stačí se dole na stránce přihlásit k newsletteru

   Platí min. do 25.9.2023

Letní výprodej se slevou až 50 %

Podívejte se, co vše Electrolux zlevnil

   Platí min. do 25.9.2023

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 25.9.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Electrolux!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Electrolux?

Použití slevového kódu na tomto e-shopu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce.

V některých případech stačí kliknout pouze na náš odkaz a sleva bude automaticky uplatněna. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

electrolux-slevovy-kod.jpg

Jaká je historie společnosti Electrolux?

Společnost Electrolux byla založena v roce 1919 ve Švédsku. Její vznik byl výsledkem spojení dvou společností, Elektromekaniska AB a Lux AB. Elektromekaniska AB byla firmou, která vyráběla průmyslové motory, zatímco Lux AB byla známá díky výrobě luxusních vysavačů. Po sloučení těchto dvou firem vznikla společnost Electrolux, která se rychle stala jedním z největších výrobců domácích spotřebičů na světě.

Electrolux byl průkopníkem v oblasti inovací a technologických vylepšení, přičemž představil několik průlomových produktů, včetně prvního chladničkového boxu a prvního sáčkového vysavače. Společnost také proslula svými úspěchy v oblasti environmentální udržitelnosti, jako například výrobou energeticky účinných spotřebičů a recyklovatelných komponentů.

Do roku 2021, kdy byl ukončen můj databázový výcvik, společnost Electrolux působila ve více než 150 zemích po celém světě a byla jednou z největších společností na trhu s bílou technikou, zaměřenou na inovace a zákaznické potřeby.

Electrolux na Slovensku

Slevové akce na Electrolux jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Electrolux slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii elektro? Podívejte se také na slevy do OKAY, kde vás čeká slevový kód 500 kč. Slevy máme i do Baumax nebo Alinda.