Zpátky do lavic! Slevy čekají :)

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Děti se opět vrací do školy a s tím musíme připravit naše malé ratolesti s novou výbavou. Pro prvňáčky se hodí nakupovat v e-shopu Proděti.cz. Pokud váš nákup dosahuje částky vyšší jak 1000 Kč, využijte slevový kód ve výši 100 Kč. Dále nakupujte ve Feedo.cz, kde batůžky nakoupíte se slevou až 47%. A psst, přihlašte se k newsletteru a získejte slevový kód ve výši 100 Kč. Starší generace ocení nabídku Bag to school od Footshopu. Můžete zde nakupovat sluchátka, batohy a samozřejmě skate obuv. K tomu využijte 10% slevový kupón. Do školy už jen s plnou výbavou.

Zpátky do škol se slevami

Slevy se týkají také elektroniky. Nejvíce si ji užijou studenti, kteří pomocí karty ISIC dosáhnou opravdu velkých slev. Nejprve na Alza.cz mají akci Zpátky do školy, která nabízí pro mladší školáky batůžky, kalkulačky, online papírnictví nebo učebnice. Pro starší je tady sleva ISIC ve výši až 15% na určenou elektroniku. Stačí se jen zaregistrovat a čerpat výhody. Kasa.cz nabízí také ISIC slevu ve stejné výši 15%. Plánujete dále nákup knih? Na knihy jedině do knihkupectví Dobrovského a to se slevou 10%. Koukněte i na další e-shopy a čerpejte studentských výhod naplno.

Rádi cestujete? Většina mladých lidí si nedokáže představit život bez objevování světa a díky Eurolines máte možnost využít ISIC slevu ve výši 20%! A u cestování ještě zůstaneme. Začaly se postupně objevovat First minute zájezdy na zimní lyžování. Zajímavá je nabídka Českého Kormidla, která nabízí zájezd 5+1 zdarma. Tak vemte partu kamarádů a využijte tuhle parádní nabídku. Pokud jste vysokoškolák, máte to štěstí a můžete ještě užívat prázdnin. O tom ví i Pelikan.cz, který nabízí slevový kupón ve výši 500 Kč. Nezapomeňte na cestovní pojištění, bez něho se nevyplácí cestovat do zahraničí. Zkuste nabídku Pojištění.cz a její slevový kód ve výši 70%! Tak už nečekejte a vyražte na svůj poslední letní trip.

Těšíme se do školy se slevami></p>
<p>
Nově u nás můžete najít známý internetový obchod <a href=Hervis.cz. A jaké slevy nabízí? Nově od září nabízí pro studenty ISIC slevu. Dále můžete využít slevové kupóny až do výše 1000 Kč. Ano slyšíte správně, takové slevové kódy nenajdete široko daleko. A to není všechno. Každý týden můžete natrefit na nové slevy, zboží ve výprodeji se slevou až 80% (nejedná se o Black Friday) a mnoho dalšího. Stačí se jen kouknout na aktuální nabídku slev.

Vydáno: 6.9.2018