Hurá, Wolt je v Brně! Získejte 150 Kč na jídlo

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Doručovatel jídla Wolt rozšířil svou službu do Brna. Oficiálně právě dnes 7. února 2019. Což určitě zažene hlad mnoha obyvatelům této moravské metropole. A šlápne trochu na paty zavedenému DámeJídlo, které dosud mimo Prahu nemělo konkurenci.

Co, že ten Wolt vlastně přináší za výhody? Zakládá si na rychlém doručení a kvalitním výběru restaurací. Aby ale dokázal tyto parametry dodržet, omezil se jen na centra metropolí Praha a Brno.

Doručovací oblast

V Brně doručuje do oblastí Brno-střed, Nové sady, Veveří, Ponava, části Králova Pole a Štýřic. Prohlédněte si tuto mapu doručovacích oblastí, zda tam spadáte:

Mapa rozvozu Wolt v Brně

150 Kč sleva na jídlo pro každého

Pokud Wolt doručuje k vám, máte štěstí. Máme pro vás promokód na 150 Kč slevu, za což si objednáte i celé jídlo s doručením! Stačí při objednávce na webu nebo v aplikaci zadat promokód ve znění PROMOKUPON a sleva je vaše.

Zajímá vás, jaké restaurace jsou v Brně k dispozici? Je to kupříkladu luxusní vietnamská restaurace Gỗ, Veselá Vačice nebo Bageterie Boulevard. A přes 30 dalších už v první fázi. Dá se očekávat, že se bude doručovací oblast i počet restaurací postupně rozšiřovat.

Vydáno: 7.2.2019