Tímto trikem nakoupíte z Allegra jen za třetinu ceny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Allegro zahltilo český internet nabídkou více než milionu produktů ve všech různých kategoriích. Masivní reklama se slonem se postarala o to, že většina Čechů už o Allegru slyšela jako o "novém a větším Mall". Dnes se společně podíváme na nejvýhodnější nabídky, které Allegro nabízí. A k tomu pro začátek přihodíme jeden trik, jak ušetřit až 67 %, který se však týká pouze nových uživatelů.

Slevový kód 200 Kč pro nákupy nad 300 Kč

Než začnete na Allegru nakupovat, využijte náš zvací odkaz, pomocí kterého získáte 200korunovou slevu. Slevu uplatníte na veškeré zboží v hodnotě nad 300 Kč. Už chápete, proč jsme pro vás vybrali top produkty do 350 Kč? Největší procentuální slevy dosáhnete, když nakoupíte produkt za 300 Kč. Pak získáte 67% slevu a zaplatíte ze svého jen 33 %. Navíc s Allegro Smart budete mít dopravu zdarma, a tato služba je na prvních 5 objednávek zdarma.

Pánev za 329 Kč 129 Kč

Pánev od Tefalu za tři kila a pro nové uživatele jen za 129. O výhodnosti této nabídky nemůžete snad ani pochybovat. Sami jsme vyzkoušeli a funguje skvěle. Jen pozor, není pro indukční desku.

Allegro pánev na ryby

Tuto pánev na ryby nakoupíte přes Allegro zde

Navíc pánev dorazila hned druhý den, dokonce méně než 24 hodin od objednání. To je výhoda skoro všech nabídek od Mall.cz, které mají brutálně rychlé doručení. A díky Allegro Smart s doručením do Zásilkovny zdarma. To jsme fakt koukali... jak se jim to vůbec vyplatí?

Tesla Smart Plug za 349 Kč 149 Kč

I obyčejná zásuvka může být lahůdkou pro technologické hračičkáře. Tato zásuvka však není tak praobyčejná. Umožňuje se vzdáleně zapínat, vypínat a počítat spotřebu vzdáleně přes aplikaci a napojení na WiFi. Velmi dobrá deal i za plnou cenu, natož pak s naším promo kódem na první nákup z Allegra!

allegro-smartplug.png

Tuto chytrou zásuvku Tesla Smart Plug nakoupíte přes Allegro zde

40 ks Nespresso kapslí jen za 339 Kč 139 Kč

Pokud máte kapslový kávovar Nespresso, je to šance přesně pro vás se kvalitně a levně zásobit kapslemi od Profondo. Jistě víte, že obvyklá cena se pohybuje v hodnotách 10 Kč nebo víc za kapsli, takže byste byli blázni tohoto nevyužít.

Allegro Nespresso kapsle

Tyto Nespresso kompatibilní kapsle značky Profondo nakoupíte přes Allegro zde

60 ks tablet do myčky Finish All in 1 za 339 Kč 139 Kč

Život bez myčky si sice už nedovedete představit, ale tablety představují pravidelný a nutný výdaj ve vašem rozpočtu. Není tedy nad to zásobit se tabletami dopředu, když je to zrovna výhodné. Řeknu vám, že ten čas nastal právě teď, lepší nabídku na Allegru už nenajdete.

Finish Quantum All in 1

Tablety do myčky Finish Quantum All in 1 nakoupíte přes Allegro zde

24 plechovek Coca Coly jen za 339 Kč 139 Kč

Legendární americký nápoj všech nápojů. Ať už samotná nebo v drinku s rumem chutná skoro každému. A je skvělé mít pár paklíků doma v zásobě. Malé plechovky s objemem 200 ml bývají praktické na cesty, ale s ohledem na cenu a objem obvykle nejméně výhodné. To však neplatí v tomto případě. Dejte si jich do košíků rovnou 24 a zaplatíte  za ně jen 339 Kč nebo jako prvonakupující jen 139 Kč.

Balík 24 plechovek Coca Coly nakoupíte přes Allegro zde

Je toho mnohem více

Nabídek, které můžete využít je však mnohem více. Zkuste si prolézt Allegro a pohrát si s vyhledávacími filtry. Zboží za 300 až 400 Kč je tam nespočet. A vlastně se na tuto částku ani nemusíte omezovat. Důležité je vědět, že ušetříte 200 Kč na prvním nákupu a zároveň šetříte na dopravě s Allegro Smart.

 

Vydáno: 6.9.2023