ISIC slevy 2024

Všechny akce na studentskou kartičku ISIC do e-shopů

Zjistěte, na co se dá uplatnit ISIC a využijte tuto studentskou kartu na plno. Většina českých e-shopů nabízí nějakou výhodu.

Sleva až 30% pro studenty a učitele

Sleva až 10% pro studenty

ISIC/ITIC sleva

Studentské slevy ISIC

Sleva až 15% pro ISIC

Průkaz ISIC je celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta na ZŠ, SŠ, VOŠ a také VŠ včetně vybraných pomaturitních studijních oborech. Průkaz vydává světová organizace ISIC pod záštitou UNESCO a to již více než 60 let.

Sleva na jízdné pro studenty ISIC

Využijte slevu 75%, pokud jste držiteli ISIC slevy v České republice. Jezděte po Česku celý rok o 75% levněji! Můžete jezdit autobusem, vlakem nebo MHD za sníženou cenu. Slevu můžete uplatnit ve vlacích ČD, RegioJet, Leo Express nebo Arriva.

Studentské slevy ISIC 

Mezi nejoblíbenější poskytovatele slev u studentů bývají e-shopy s elektronikou a oblečením, dále festivaly jako Colours of Ostrava, skiareály se studentskou slevou na skipas a mnoho dalšího. V zahraničí mohou studenti využít studentskou slevu na cestovní pojištění, ať už na krátkodobé nebo dlouhodobé výjezdy. Dále můžete kouknout na ISIC sezónní slevy, tedy ISIC léto a ISIC zima, kde se nabídka studentských slev mění. Využijte studentské slevy na KFC nebo McDonald´s a pořádně se nadlábněte za studentské slevy. 

Studentské slevy ISIC na festivaly

Navštivte české festivaly za studentské ceny. Běžte s partou na pořádnou párty a ještě ušetřete. V České republice je možné jít na festivaly jako Colours of Ostrava, Votvírák, Rainbow Run, Sázavafest, Metalfest Open Air a mnoho dalšího. Využijte veškerých studentských výhod, které nabízí kartička ISIC. Využijte své slevy naplno.

Kdo má na ISIC nárok? 

Na průkaz ISIC má právo každý student, který navštěvuje denní studium, což znamená, že se soustavným způsobem připravuje na budoucí povolání na škole či vzdělávací instituci působící na daném území a musí mít tak status studenta. 

Držitelem průkazu se může stát student vysoké, vyšší odborné, střední, ale také žák základní školy či účastník jednoletého kurzu cizích jazyků s denní výukou. Přehled škol, vzdělávacích institucí a programů, jejichž studenti mají nárok na průkaz ISIC, najdete na stránkách ISIC.

Žáci základních škol mohou využít variantu průkazu ISIC SCHOLAR.