Šapitó sleva až 52%

Šapitó sleva až 52%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a slevové kódy do Šapitó. V tomto internetovém obchodě nakoupíte hračky pro miminka za skvělé ceny. Vybírat zde můžete z mnoha především černobílých hraček ale také například knížek. Můžete si přečíst také blog, který vysvětlí především novým rodičům, jak miminka vnímají svět v jednotlivých etapách vývoje, a jak s nimi nejlépe pracovat. 

Černobílé hračky sleva až 52%

Nakupte hračky o víc než polovinu levněji

   Platí min. do 20.5.2024

Hračky na kočárek sleva až 26%

Nakupte hračky na kočárek levněji

   Platí min. do 20.5.2024

Panenky se slevou až 21%

Nakupte panenky levněji

   Platí min. do 20.5.2024

Dřevěné hračky sleva až 20%

Nakupte dřevěné hračky levněji

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Šapitó!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Chcete 400 kč, zboží ihned a zaplatit až za 14 dní?

V Šapitó máte možnost platit pomocí Twisto, v kterém navíc dostanete 400 Kč zdarma po registraci, stačí kliknout na >>odkaz na Twisto<<

twisto

Co najdete v nabídce Šapitó?

Vyberete si zde z široké nabídky černobílých hraček z kategorií: látková leporela, látkové knížky, muchláčci, chrastítka, pískátka, šumící hračky, kontrastní karty, kolotoče nad postýlku, senzorické hračky nebo kousátka. Dále zde najdete také hračky nad kočárek, hračky do vany, hrací deky a panenky. V neposlední řadě najdete v nabídce i dřevěné hračky jako kostky, vkládačky, motorické kostky, labyrinty, pyramidy, vláčky, a zatloukačky.

Jaké jsou recenze na Šapitó?

Šapitó má 819 recenzí na Heurece. 100 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 5,0 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii pro děti? Podívejte se také na slevy do Feedo, kde vás čeká výprodej - slevy až 75%. Slevy máme i do eAndílek nebo Ministerstvo hraček.