Předvánoční slevy

Předvánoční slevy, které potěší a překvapí

Předvánoční slevy vám pomohou ušetřit peníze a zároveň nakoupit vánoční dárky

Slevové kódy až -25%

Slevový kód -1000 Kč

Slevový kód -500 Kč

Předvánoční slevy 2019

Předvánoční nákupy se blíží a my pro vás vyhlížíme, jako každý rok, na jaké předvánoční slevy v roce 2019 můžete natrefit. Nakupujte ve slevě na Alza, Footshop, Astratex, Okay, Bonami, Zoot, ABOUT YOU a mnoho dalších skvělých e-shopů. Letos to bude opravdu nadělení na Vánoce! Připravte se, je nejvyšší čas nakupovat dárky. 

Vánoční Cashback, kuponové knížky a další skvělé slevy

Předvánoční nákupy 2019 jsou opravdu skvělé! Letos můžete využít třeba šekovou knížku Alza, dále slevové kupóny v hodnotě 3000 Kč na Notino nebo na Astratex slevový kupón -500 Kč na příští nákup při splnění limitu. Na vánoční cashback zase natrefíš na Footshopu v hodnotě 1000 Kč nebo na Bonami, kde za každou utracenou korunu získáš 1 bod. Body se pak dají využít k dalšímu nákupu třeba krásných vánočních dekorací. 

Jak dále ušetřit na vánočních nákupech?

Využijte všeho co se dá! Od našich slevových kupónů po dopravu zdarma. Nezapomeňte využít věrnostních programů jednotlivých e-shopů. Obzvlášť, když nakupujete pravidelně. Sledujte naše stránky, kde vám nabídneme nejčerstvější předvánoční slevy nebo naší facebook skupinu. 

Nevíte jaký koupit dárek? Využijte dárkové rádce

Ano! Nám to v redakci dosti pomohlo. Využili jsme dárkové rádce, které najdete v jednotlivých e-shopech. Pomohou vám vybrat vhodný dárek, ať už hledáte pro muže, ženu, děti, babičku, dědu nebo kamarády a to v jakémkoliv věku. Nakupujte za předvánoční slevy oblečení, elektroniku, zážitky, dovolené a mnoho dalšího. Máte přítelkyni? Co takhle snubní prsten pod stromeček? :) 

Nevhodné dárky

Koupili jste dárek, s kterým jste moc nepotěšili? E-shopy nabízejí klasicky od nákupu 14 denní lhůtu na vrácení zboží (za předpokladu, že jste ho koupili v e-shopu nikoli v kamenném prodejně). Nicméně prodejci jsou také lidé a nabízejí až 100 denní vrácení zboží po vánocích. Cože? Ano, zkuste třeba kouknout ABOUT YOU vrácení zboží. A pokud jste jen přece koupili zboží v kamenném obchodě, nezoufejte! Někteří prodejci nabízejí i přes to výměnu zboží po vánocích a opravdu v nejhorším případě to zkuste střelit na internetu za slušnou cenu. 

Letos jedeme na rekord

Předvánoční nákupy a celkový objem prodaného zboží bude v roce 2019 opravdu rekordní. Přeje tomu vyšší spotřeba domácností, vyšší platy, nízká nezaměstnanost nebo také častější on-line nakupování. K tomu si přičtěte tuzemskou konkurence a opravdu nás čekají rekordní předvánoční nákupy. 


Šetřete se Zlevňovačem
Zlevňovač
Slevy na dosah v Google Chrome
právě, když je potřebujete.

  Nainstalovat rozšíření

Dostupné na
Chrome web store