Prodoshop slevy a kupóny

Prodoshop slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Prodoshop.cz je e-shop, kde můžete využít náš slevový kód a ponořit se do světa vodotechniky. S více než 20 lety zkušeností nabízí široký sortiment od čerpadel po vodárenské sety. Máte problém s vodou? Žádný problém! Sehnat u nich můžete ponorná čerpadla, tlakové nádoby nebo dokonce domácí vodárny. Ať už potřebujete oběhová čerpadla nebo ruční pumpy, tento obchod vám dodá vše od A do Z. Nezapomeňte využít náš slevový promo kupón a zařiďte svůj domov s prvotřídní vodotechnikou. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

Nejnovější akce a slevy

Podívejte se, co je nového ve světě Prodoshop

   Platí min. do 19.6.2024

Výhodná doprava

Podívejte se, jak získat dopravu výhodně

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Prodoshop!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Prodoshop?

Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

prodoshop-slevovy-kod.png

Co víme o obchodu Prodoshop?

Internetový obchod www.prodoshop.cz je výsledkem spolupráce mezi firmami PRODO s.r.o., specializující se na prodej produktů jako čerpadla, tlakové nádoby, topná tělesa, potrubní systémy a šachty, a společností UI42 s.r.o., která se zaměřuje na návrh a provoz webových aplikací. E-shop byl oficiálně spuštěn 19. března 2007, přestože práce na jeho vytvoření začaly již v roce 2005. Od svého vzniku v roce 1996, kdy firma založila svůj první kamenný obchod, uspokojil www.prodoshop.cz tisíce zákazníků svým širokým sortimentem vodovodních systémů a techniky od různých výrobců z Evropy a světa.

Prodoshop na Slovensku

Slevové akce na Prodoshop jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Prodoshop slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii nářadí a stavebniny? Podívejte se také na slevy do Baumax, kde vás čeká aktuální slevové kódy a akce. Slevy máme i do SIKO nebo Baustore.