Ona Dnes - slevové kódy až 30% napříč všemi kategoriemi

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Ona Dnes je slevová akce, do které se zapojuje velké množství eshopů a přestože není tak známá jako například Black Friday, má hodně co nabídnout! Podívejte se, na co všechno jsme pro vás našli slevy a kupóny v rámci Nákupů Ona Dnes a určitě si něco vyberete.

elegant-woman-in-summer-outfit-with-straw-hat-2021-04-06-19-12-23-utc.jpg

Móda znatelně levněji

Stačí se mrknout na nabídku eshopů s módou a hned poznáte rozdíl v cenách. Se slevou 20% se vytasil Answear, který zlevněné zboží zařadil do zvláštní sekce a ještě o něco lépe na tom můžete být s nákupem v Modivu. Na vybraném nezlevněném zboží tam při zadání kódu získáte slevu 20-30% a u již zlevněného se vám částka sníží o 10%. Tak na nic nečekejte a běžte si nabídku alespoň prohlédnout. Určitě vám něco padne do oka.

Ušetříte i na kosmetice a elektru

Parádní slevu 20% tento týden nabízí Sephora. Dočkáte se zlevněných produktů na líčení a máte tak možnost se zkrášlovat jejich kosmetikou za výhodnější cenu. Další kategorií, kde si jistě přijdete na své je elektronika. Do akce Ona Dnes se totiž zapojila i samotná Alza, která nabízí slevové kódy v hodnotě až 20% a také tu ještě stále běží 25% kupón na herní vybavení značky Rapture!

glass-of-orange-lemonade-on-a-table-in-a-garden-of-2021-09-03-21-03-04-utc.jpg

Největší slevy? Rozhodně nábytek!

Akční kupóny jsou k dispozici i v eshopech s vybavením pro domácnost. Třeba takové DecoDoma si připravilo 20% slevový kód, se kterým ušetříte za vybrané položky. Ještě dál však šlo Sconto Nábytek. Kromě slevy 20% na bytové doplňky je tu akce, díky níž ušetříte 1000 Kč z každých 2500 Kč nákupu. V závislosti na hodnotě vaší objednávky tedy můžete získat slevu až neskutečných 40%! Řekněte nám, kdy je lepší doba na koupi nábytku, než právě teď?

Vydáno: 20.5.2022