Nejlepší jarní slevy a levná dovolená na závěr

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Venku se už pomalu otepluje a příjemné jarní teploty tak lákají nejen k procházkám a výletům, ale i ke sportu. Některým lidem dokonce vyvolávají cestovatelské choutky a tak už začínají plánovat letní dovolenou. Na všechny tyto kategorie se také začínají objevovat skvělé jarní slevy, a tak se na ně hned podíváme!

smiling-woman-in-straw-hat-and-stylish-summer-out

Nevíte co na sebe? Zkuste tyto eshopy s kódy

Eshopů s módou, které teď nabízejí na své produky slevy, jsou opravdu mraky. Podívejte se třeba na Zoot, kde si můžete koupit oblečení s 15% kupónem, nebo dokonce s 20% voucherem při platbě přes Twisto. Nové jarní boty zase pořídíte v obchodě Different, kde na vás čeká i 15% slevový kód. Dále se určitě mrkněte na kvalitní jarní bundy v eshopu Husky a nezapomeňte ani na spodní prádlo! To pořídíte výhodně v Trenýrkárně, kde uplatníte parádní 24% slevový kód a také luxusní 40% kód na podprsenky. Tyhle slevy by byl hřích nevyužít!

Máte rádi sport? Kupte si výbavu levněji

Jarní měsíce jsou ideálním obdobím pro to, abychom si protáhli tělo při sportu všeho druhu. Venku je krásně a my tak můžeme dýchat čerstvý jarní vzdoušek a zároveň ještě není takové vedro, abychom již během krátké doby vypotili litry potu a na sportovišti téměř vypustili duši. Skvělým sportem na jaro je například tenis. Během něj se dobře protáhnete a zaběháte si, ale není přitom moc náročný. Pokud vás také zlákal, podívejte se do SportObchodu a kupte si (nejen) na něj rakety s krásnou 15% slevou díky jejich kupónu.

a-commuter-train-pulls-into-a-tunnel-r45d668

Do Chorvatska již od 5590 Kč

Tuto částku zaplatíte u Invie za celou dovolenou, včetně ubytování. Pěkné 4 noci v Poreči i s polopenzí a dopravou vlakem vám zajistí pohodovou dovolenou za pár kaček. Pokud se chcete u moře zdržet o něco déle, pak můžete zavítat například na Makarskou riviéru, kde startují ceny již od 7430 Kč za 7 nocí. A na co se kromě moře můžete v Chorvatsku těšit? Navštívit můžete třeba známá Plitvická jezera a vžít se do postavy Vinnetoua, který se zde natáčel. Také je zde dalších 7 národních parků, který lákají svojí téměř neobjevenou krásou a přestože je Češi zatím neznají, skrývají kouzlo krásných nedotčených hor. Chorvatsko není jen typická země pro dovolenou Čechů, ale má i skryté krásy, které můžete objevit třeba právě vy.

Vydáno: 8.4.2022