Kde v dubnu ušetřit na nábytku?

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Jarní počasí láká nejen na procházky a výlety do přírody, ale vlije nám do žil novou energii, se kterou se snadno pustíme i do zařizování bydlení, rekonstrucí a obměn nábytku či dekorací. A přesně to se teď také vyplatí dělat, protože je tu mnoho eshopů, které v této kategorii nabízí jarní slevy, na které zkrátka nejde říct ne.

wooden-garden-furniture-2021-08-26-15-43-17-utc.jpg

Ušetřete hodnotu DPH s Jenou

Slevový kód, který zlevní nábytek o hodnotu stejnou, jako je DPH, nabízí eshop Jena-nábytek. Tato akce platí jen do neděle a my tedy můžeme jen doporučit, abyste byli o víkendu činní a neodkládali zbytečně nákup na další týden. Ošidili byste se o krásnou slevu, která může dělat pěkných pár tisíc. Dále můžete využít voucher v hodnotě 1000 Kč při nákupu nad 20000 Kč, nebo kupón na 500 Kč slevu při hodnotě objednávky nad 10000 Kč.

Happy hours vám přinesou štěstí!

A hlavně vám přinesou peníze ve formě ušetřených několika tisíc korun. Pro eshop Möbelix totiž platí, že od 19. hodiny až do půlnoci si o víkendu nakoupíte s 20% slevou díky tomuto kódu. Pokud akci propásnete, máte ještě možnost se zaregistrovat k odběru newsletteru a získat alespoň 150 Kč voucher. Se slevou Happy hours se to však nedá srovnat, tak se pokuste nakoupit ještě v tyto dny večer a ušetřit maximum.

elegant-living-room-2021-08-26-22-34-31-utc.jpg

Pravý čas na rekonstrukci koupelny

Jestli se už několik let chystáte na rekonstrukci vašeho WC či koupelny, možná byste už měli přestat váhat a pustit se do toho. Dobrým pohonem vám k tomu mohou být slevové kódy, které nyní nabízí Siko a díky kterým ušetříte krásných 10-15%. Kupte si levněji produkty pro WC a koupelnu, vodovodní baterie, vany, WC sety, nebo také nábytek, dveře či podlahy. Tak na nic nečekejte a dejte se do díla. S těmito produkty ve slevě vám půjde práce o to lépe.

Vydáno: 23.4.2022