Jaro ještě nepřišlo, ale slevy se už objevují jedna za druhou

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Na to, že má být za 2 dny první jarní den, to venku vůbec nevypadá. Teploty kolem nuly, občas déšť a někde dokonce i sněžení. Jarních slev je už ale paradoxně opravdu mnoho a s každým dnem některé končí a jiné zase přibydou. Pojďte se mrknout na některé z nich a hlavně si pospěšte, většina kódů totiž platí pouze do této neděle!

Alza opět perlí!

Pokud u vás právě přišel čas na obměnu domácích spotřebičů či jiné elektroniky, podívejte se určitě do e-shopu Alza. Tam je nyní opravdový slevový ráj, protože nabízí rovnou 7 slevových kódů, které můžete využít. Jako příklad uvádíme kupón ve výši 20% v akci "jarní úklid" nebo dalších 20% v "nákupním týdnu". Pokud rádi fotíte a láká vás pořízení kvalitní až profi techniky, podívejte se do Foto Škoda, kde najdete slevový kód 20% na Panasonic Lumix a další zajímavé akce na těla i objektivy, kde můžete ušetřit tisíce.

Jarní módní hity za polovinu

Jestliže vám v šatníku zbývá až podezřele mnoho místa, asi vám už manželka povyhazovala staré hadry, ve kterých jste zaručeně nevypadali zrovna k světu. Nové a nesrovnatelně hezčí si můžete koupit třeba na Zoot, kde o promokódy nebudete mít nouzi! Můžete využít rovnou několik slevových kupónů, přičemž ten nejvyšší zlevní vaše zboží o rovných 50%. A pokud vám chybí dostatečná zásoba spodního prádla a tento nedostatek nedoplnil ani Ježíšek, zkuste to udělat vy a to s 20% slevovým kódem do ELKA. K tomu ještě chybí svůdný parfém od Sephory z nové jarní edice a budete mít opět pořádný sexappeal.

Kupte novou pánvičku, nebo třeba lavičku

Podívejte se v kuchyni do skříní a zjistěte, jak jste na tom s vaším vybavením. Pokud potřebujete něco kvalitního přikoupit, udělejte to třeba v Tescomě s kupónem 20%. Nábytek zase pořídíte nejlevněji v XXXLutz se slevou až 50% na obývací pokoje a jídelny, nebo na SCONTO nábytek s neuvěřitelným 40% promokódem na dětské pokoje a kancelářský nábytek. A nezapomeňte taky zabrousit do sekce zahradního nábytku, kde vaši zahradu můžete zkrášlit například příjemným posezením.

Po uplatnění těchto slev jistě rozkvetete jako jarní květina a místo sluníčka, které je schované za mraky, budete v domácnosti zářit vy. Přejeme vám tedy příjemné nakupování a z vybraných produktů mnoho radosti :-)

Vydáno: 19.3.2021