Co po Novém roce na sebe? Přečtěte si tipy na oblečení se slevou

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Nový rok je už nějaký ten pátek za námi a přitom už se pomalu blíží Valentýn. Tento čas, kdy se novoroční i valentýnské slevy prolínají, je ideální příležitostí pro ty, kteří si chtějí koupit něco pěkného na sebe v ještě hezčí slevě, s kódem či ve výprodeji.

Stylové oblečení, kterým zaujmete

Takové koupíte jistě v eshopu Zoot. S jejich kupónem, který právě nabízí, se vám však bude nakupovat hned o něco lépe. Ušetříte krásných 25%, což určitě stojí za to! Kód platí pouze do této neděle, 30. ledna 2022, proto s jeho využitím moc dlouho neváhejte. Dalším, kdo nabízí zajímavý kód, je Zalando Lounge. Tento eshop nenabízí takto dobré kódy často, proto i zde se jedná o dobrou příležitost k výhodnému nákupu. Kupón na slevu 250 Kč a dopravu zadarmo platí pro objednávky nad 1500 Kč a platí do konce měsíce.

10% dolů pro sportovce

Všichni sportovci můžou mít teď rázem lepší náladu. Je jedno, jestli hrajete basketbal, hokej, nebo si jdete jen občas zaběhat. Vaše vysněné sportovní vybavení nyní pořídíte s 10% kupónem o pěkných pár stovek levněji na eshopu Hop-Sport. Tento voucher platí pouze do konce ledna 2022, tak dejte pozor, ať váš nákup uskutečníte do pondělka. Byla by přece škoda nakupovat zbytečně dráž.

Valentýn vyžaduje také přípravu

Tak, jako na sportovní výkon je potřeba se náležitě připravit, stejně je tomu i u Valentýna. Pokud tento americký svátek slavíte, jistě bude dobré partnera okouzlit nejen slušivým oblečením, ale také kvalitním parfémem či pěkným makeupem. Vše z toho pořídíte na stránkách Brasty, a to nyní dokonce se slevou 200 Kč díky kódu! Nešetřete na sobě a pozvedněte tím valentýnskou romantiku ještě o úroveň výš.

Vydáno: 29.1.2022