Co na jaře na sebe? Dáme vám tipy už teď

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Řešíte to každý rok a stejně i letos jako vždy nevíte, co na jaře na sebe. Musíte si koupit něco nového, to je jasná věc, ale kde to jarní oblečení vybrat a pokud možno i levně? Odpovědi se můžete dopátrat jak zde, tak i v naší sekci jarních slev.

Kupón 25% na Orsay

Když nevíte kam pro oblečení, Orsay je vždy jistota, kde nakoupíte levně a přitom je zboží vkusné. Nejlepší je však, když je i zároveň ve slevě, což nás čeká i v tomto případě. S 25% slevovým kódem dostanete zboží podstatně výhodněji a stačí vám pro jeho uplatnění nakoupit pouze nad 299 Kč. A to zvládne přeci úplně každý. Navíc tu máte tak rozsáhlý sortiment, že o výběr rozhodně nebudete mít nouzi.

Urbanstore a jeho slevy

Urbanstore, neboli v překladu "městský obchod", rozhodně na svých zákaznících nešetří. Slevu tu získáte nejen přihlášením se k newsletteru, ale také tu můžete do konce týdne využít 15% kupónu. Jarní outfit tak budete mít o pěkných pár stovek levnější a to je přeci vždycky fajn. S oblečením z tohoto obchodu se nemusíte však rozhodně vázat jen na město. Můžete s ním vyrazit klidně i do parku nebo třeba do fitka.

Tip na levnější boty i parfém

K vašemu outfitu neodmyslitelně patří i kvalitní boty. Dovolili bychom si dokonce i tvrdit, že tvoří základ vašeho vzezření, tak jako "kola dělají auto". No a co kdybyste si letos na jaře koupili nějaké se slevou? To by se přeci hodilo... Podívejte se do Deichmannu a objevte jeho 15% kupón. Nakupte však již o víkendu nebo nejpozději v pondělí ráno, v 9 hodin totiž přestává platit!

Neskutečná akce však je teď v plném proudu na Notinu. Jeden z nejvyšších kódů, jaké kdy Notino nabízelo, je tu! Jedná se o 40% kupón, který platí na vybrané značky. V nabídce je mnoho brandů, které dosahují od 15% (což je stále moc pěkná sleva) až do úžasných 40%. Nebo také můžete dostat zdarma kabelku Michael Kors k nákupu parfému stejné značky a obrazně tak zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Vydáno: 11.3.2022