Zabalte si nové trenky a pořiďte si levné letenky

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Léto se nám kvapem blíží a nám nezbývá nic lepšího na práci, než se na něj poctivě připravit. Kromě dobré nálady a společnosti je třeba si zařídit i nové kousky oblečení, jako jsou například trenýrky, které vám zajístí jen ten nejsušší pocit. Jakmile je budete mít vybrané, podívejte se naše tipy, díky kterým získáte jízdenky, se kterými můžete procestovat klidně celý svět. 

Tyhle trenýrky chce prostě každý

Trenyrkarna.cz je největším českým e-shopem specializovaným na pánské spodní prádlo. Přestože se může zdát, že je jejich sortiment zaměřen pouze na pánské produkty, opak je pravdou. Pobízejí široký výběr pro všechny věkové kategorie. Jejich rozsáhlý sortiment zahrnuje jak domácí, tak světové značky a zákazníci mají na výběr z mnoha druhů prádla – trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky a další.

Jedním z unikátních aspektů Trenyrkarna.cz je jejich nabídka párového prádla, které je ideální pro ty, kdo chtějí udělat radost svému partnerovi nebo partnerce. Kromě toho e-shop nabízí takové nadstandardní velikosti, takže zákazníci mohou najít prakticky cokoli, co si mohou představit. Aktuálně u nich můžete nakoupit se slevou 80 % ve výprodejových slevách nebo si odečíst na ceně až 50 % a ušetřit tak nemalé peníze.

trenyrkarna.jpg

Kiwi je nejen skvělý vyhledávač letenek

Česká společnost Kiwi.com, původně založená v roce 2012, je globální cestovní společností zaměřenou na propojování leteckých linek. Společnost je známá svou revoluční technologií, která umožňuje cestujícím kombinovat lety od různých leteckých společností do jediného itineráře, často za mnohem konkurenceschopnější ceny než tradiční spoje u leteckých společností. Podívejte se na jejich nejlevnější letenky do celého světa a vybírejte na spoustu volných termínů v tomto i příštím roce. Aktivita na jejich platformě se zkrátka vyplatí a ušetříte díky ní i několik tisíc korun. Díky slevovému kódu na cestovní pojištění od AXA navíc získáte 50% slevu na vaše cestovní pojištění. Díky tomu můžete s Kiwi cestovat naprosto bez zábran.

Pohodlná jízda vlakem a za dobrou cenu? U Lea samozřejmostí

Leo Express, založený v roce 2010, je soukromá společnost, která začala provozovat své služby v České republice v roce 2012 a od té doby rozšiřuje své služby do Slovenska a Polska, a také prostřednictvím zadávání veřejných zakázek v České republice. Nyní u nich můžete využít parádní slevu ve výši 75 % nebo si domluvte slevu na skupinové jízdné. Pokud se u Lea navíc zaregistrujete a stanete se členy Smile Clubu, získáte výhod ještě více.

leoexpress.jpg

Vydáno: 22.5.2023