Hledáte slevu na Wolt? Tady máte promokód na 100 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Wolt se stává v Česku stále populárnější doručovací službou, a to i díky této akci. Sleva 100 Kč na první jídlo z Wolt lze jednoduše uplatnit pomocí promokódu PROMOKUPON. Opravdu je to takhle jednoduché a slevu může získat opravdu každý nový uživatel. Wolt doručuje jídlo v Praze, v Brně a v Bratislavě.

Wolt sleva, promo kód, akce

Jak funguje akce 100 Kč na první objednávku?

Podmínka je jasná, musíte být novým uživatelem na Wolt. Následně hned po registraci aplikujte kupón ve znění "PROMOKUPON". Sleva vám pak platí 14 dní, do té doby musíte udělat objednávku, aby se vám sleva uplatnila. Pokud vám sleva vyprší, tak ji bohužel už nelze znova uplatnit.

A kolik asi ušetřím na běžném jídle? Jedna porce jídla na Wolt stojí asi v rozmezí 100 Kč až 300 Kč. Záleží o jakou se jedná restauraci a zda je jídlo třeba součástí poledního nebo akčního menu. Minimální objednávka na Wolt je 180 Kč, doručení přitom stojí minimálně 39 Kč. Pokud tedy půjdete na Wolt vyloženě kvůli slevě, tak si dejte něco za 180 Kč. I s dopravou a po odečtení slevy pak zaplatíte jen 119 Kč.

Na čem si můžete na Woltu pochutnat?

Mezi sortiment donáškových jídel už zdaleka nepatří jen pizza a asijské nudle. Na Woltu si můžete dát i české speciality, italskou kuchyni nebo sushi. Populární jsou zde i burgery nebo indická jídla. Ale můžete si objednat i jídla, u kterých byste rozhodně nečekali, že je lze doručit. Co byste řekli třeba na zmrzlinu, cappuccino nebo čepované pivo?

Wolt pizza v krabici

Jak funguje doručení na Wolt?

Všechny jídla jsou k vám dovezeny čerstvě připravené a teplé přímo z restaurace. Od potvrzení objednávky k doručení uplyne většinou méně než 30 minut. A na tom sakra záleží, když máte hlad. Doručení stojí minimálně 39 Kč, záleží jak moc je restaurace vzdálená od doručovací adresy. Pokud je restaurace od vás moc vzdálená, tak bohužel vám z ní Wolt jídlo nedoveze. Donáška funguje jen v oblastech Prahy, Brna a Bratislavy mimo okrajové části.

Vydáno: 11.5.2020