Wolt rozvoz jídla - nově v Ostravě a Olomouci

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Wolt startuje v Ostravě a Olomouci 

Modrý tým kurýrů potkáte nově v Ostravě a Olomouci. Pokud jste ještě nezastihli tuhle novinku, start Woltu v dalších městech vyšel opravdu vhod, obzvlášť při covid krizi a omezenému volnému pohybu osob. Nabízí se možnost objednat jídlo až domů a kurýr může nechat objednávku u dveří. Kontakt je omezený jen na aplikaci. Navíc můžete použít náš Wolt promokód 100 KčPROMOKUPON.

Wolt Ostrava

Ostrava nabízela doposud služby Dáme jídlo a rozvozů přímo od restaurací a hospod. Nově můžete využít služeb Wolt. Hned pod textem najdete mapu rozvozu, která se časem rozroste jako v Praze, takže nezoufejte pokud ještě k vám nedoporučují. Rozvoz se zatím vztahuje na oblasti centra, na Mariánské Hory, do Vítkovic, Zábřehu, nebo na Novou Ves - koukněte radši na aktuální mapku.

A pokud máte cestu kolem, tak si jídlo můžete vyzvednout přímo v restauraci. Konzumaci na místě zatím není možná, díky covid opatřením :/ Nicméně při vyzvednutí jídla či pití na místě pomůžete restauracím a hospodám, protože Wolt si zato nic neúčtuje! A to až do konce listopadu.    

A kde si pochutnáte vůbec na Woltu v Ostravě? Třeba Eat Meat, kde vaří z lokálních čerstvých surovin a milují maso. Vy si tak můžete vychutnat čerstvý a šťavnatý hamburger. Dále si můžete objednat ve výborné autentické japonské kuchyni 3F KiyokoFrankie's Steak & grill, tradiční české kuchyni Potrefená Husa, oblíbená ostravská Radegastovna Na Náměstí s tankovým pivem Radegast a další. 

Wolt Olomouc 

Mapku rozvozu jídla opět najdete dole pod textem. Oblast doručení se drží centra a rozváží se dále na Povel, Nová Ulice, Nový Svět, Neředín, Řepčín, Hejčín a další.  Vy si tak můžete nerušeně pochutnat dobroty z CÔDÔ Palackého - vietnamese deli & sushi bara nebo velice oblíbené pizzy ze Street Pizza v neapolském stylu. Nabídku také potěší vegany a to z restaurace HRÁŠEK vegan restaurant. A pokud se vám nechce chystat snídaně nebo brunch, objednejte si jídlo od BerryBlue Café.

Aktuální ceny doručení najdete přímo v blogu

Rozvoz jídla po Olomouci v současnosti v centru města

Vydáno: 30.10.2020