Dostat 3000 Kč nebylo nikdy snadnější

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Jak si jednoduše vydělat 3000 Kč? Pokud si i vy kladete tuto otázku, jste tady naprosto správně. Pro všechny nové klienty, kteří si nyní otevřou v Raiffeisenbank jakýkoliv běžný osobní účet, banka nabízí měsíční výdělek 500 korun po dobu šesti měsíců. Stačí alespoň třikrát měsíčně zaplatit debetní či kreditní kartou. Pokud účet u Raifky již máte, neztrácejte hlavu. Jistě se najde ve vaši rodině nebo okolí přátel někdo, kdo ještě ne a vy mu o této akci můžete povědět.

Tato nová akce patří k nejatraktivnějším na trhu v porovnání s bonusy, s nimiž banky přišly v posledních letech. Podrobná pravidla této akce neobsahují žádné háčky, které by nové klienty nepříjemně překvapily. Účet si tak můžete založit jednoduše online nebo osobně na pobočce.

sdeffds.jpg

Při splnění podmínek za kalendářní měsíc – aspoň tři zaúčtované platby kartou – pak banka připíše na účet odměnu 500 korun nejpozději do 15. dne následujícího měsíce. Klient může získat maximálně 3000 korun, když podmínku splní v každém ze šesti měsíců za sebou. Za tým promokupónu využití této marketingové akce doporučujeme všemi deseti a založit si svůj osobní účet můžete na tomto odkazu.

Vydáno: 6.2.2023