Vychutnejte si srpnové slevy!

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Srpen se přehoupl do své druhé poloviny a prázdniny se už pomalu blíží ke konci. Letní slevy však nekončí ani omylem! Naopak, můžete si stále vybírat z výprodejů, které e-shopy nabízí a věřte, že na PromoKuponu jsou ty nejlepší z nich. Pojďme se tedy podívat na některé zajímavé obchody a představme si jejich slevové kódy, slevy a akce.

Zdravá výživa za výhodné ceny

Pokud ve vás přetrvává dojem, že zdravé potraviny jsou zároveň drahé, věřte, že to takto nemusí být zdaleka vždy. Dobrým příkladem, kde si můžete nakoupit zdravě a zároveň výhodně, je obchod Grizly. Koupíte zde zdravé ořechy, sušené ovoce, müssli, a další dobroty včetně nápojů, doplňků stravy a vitamínů, ale také přírodní kosmetiky. Využijte letní slevy až 54%, akci na polévky 3 + 1 zdarma, nebo výhodné balení müssli tyčinek, kde za 20 tyčinek po 40 gramech zaplatíte v 50% slevě jen 249 Kč! To je 12,45 Kč na jednu tyčinku, která je velice kvalitní. Podívejte se na tyto a další slevy v e-shopu Grizly.

Letní výprodej bot

Už dlouho čekáte, až si budete moci koupit letní boty opravdu výhodně? Tento čas právě přišel se slevami, které nabízí všem dobře známý obchod CCC. Podívejte se na jejich letní nabídku, ze které si jistě vyberete boty, které vám budou jako ušité na míru. Využijte letního výprodeje se slevami až 70% a také skvělého slevového kódu 40%, který platí pro sandály, pantofle, espadrilky a kabelky a vztahuje se na zlevněné i nezlevněné zboží. V kombinaci se zlevněným zbožím tak můžete dosáhnout opravdu astronomických slev!

I na péči o dítě se dá ušetřit

Všichni, kdo už mají dítě, se jistě shodnou na tom, že starat se o něj je náročné jak po časové stránce, tak i po té finanční. E-shop Feedo vám však pomůže. Tedy alespoň s tou finanční stránkou. Díky slevám, které nabízí, ušetříte stovky korun. Kupte si třeba plínky Pampers Splashers ve slevě 31%, nebo školní batohy s cenovým zvýhodněním až 47%. Dále si můžete pořídit kočárky Valco Baby s 21% slevou, nebo EKO vlhčené ubrousky a čistící vody Aquaint, na který uplatníte slevový kód ve výši 20%. Prohlédněte si i další slevy, který tento obchod nabízí a ušetřete své peníze.

Vydáno: 19.8.2020