Velikonoční nadílka oblečení se slevovými kódy

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Jaro je klasickým obdobím nákupů, kdy staré měníme za nové. Je přirozené, že chceme s rozkvětem přírody vyniknout také my sami a mít na sobě jen ty nejkrásnější kousky oblečení, ve kterých se cítíme atraktivní a sví. Pojďte se podívat, na jaké velikonoční slevové kódy jsme tento týden narazili a rádi se o ně s vámi podělíme.

beautiful-stylish-woman-spring-summer-fashion-tre-2021-08-30-14-17-19-utc.jpg

Sexy kousky se slevou

Jestli si chystáte koupit nová trička, topy či slušivé kalhoty, mrkněte na nabídku Zoot. Čeká tam na vás pestrý výběr oblečení, na jehož nákup vás ještě více motivuje velikonoční slevový kód 20%. Nechte si tak vybraný kousek ještě o dalších pár stovek zlevnit. A kde jsou teď největší výprodeje? Na ty jsme narazili na Zalando Lounge a dosahují až neskutečných 80%! Pokud zde stihnete nakoupit ještě dnes, můžete mít navíc i dopravu zdarma nad 1299 Kč s jejich kupónem a to se už opravdu vyplatí!

Nové boty jedině na CCC

Pokud nejste zaregistrovaní v CCC, nyní máte důvod o členství v jejich klubu vážně zauvažovat. Nic za to nedáte, naopak jen a jen získáte. Pro členy klubu totiž platí slevový kód 25%, se kterým koupíte boty podstatně levněji. Pokud nejste členy, získáte slevu 15%, což také není vůbec k zahození. Ale proč nemít slevu ještě větší? Registrace je přitom tak jednoduchá.

middle-aged-woman-posing-in-bra-and-jeans-zblx2xz.jpg

Spodní prádlo za polovinu!

V eshopu Bezvasport nyní platí 15% slevový kód na vše (i na již zlevněné). Ovšem úplně jinačí level je jejich druhý kupón, který zlevní veškeré spodní prádlo značek Lee Cooper a Frogies o neskutečných 50%! Takto zlevněné prádlo jsme již hodně dlouho neviděli, a proto doporučujeme dlouho neváhat a využít tuto příležitost. Druhá šance už v blízké době zaručeně nebude.

Vydáno: 14.4.2022