Z těchto úžasných slev vám spadne brada

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Kdo by nechtěl ušetřit pár korun při nákupu? Ať už se jedná o elektroniku, nábytek nebo módu, všichni milujeme slevy. V poslední době se obchody snaží své zákazníky zaujmout skvělými slevovými akcemi a výhodnými nabídkami. Přinášíme vám přehled nejlepších slevových akcí od tří populárních českých obchodů.

Alza dny jsou znovu plné neodolatelných nabídek

Internetový obchod Alza je největším e-shopem v Česku a na Slovenku, který nabízí svým zákazníkům bohatou nabídku elektroniky a spoustu dalšího. Jejich Alza dny jsou speciální období, během kterého můžete narazit na výhodné nabídky právě v kategorii, kterou zrovna hledáte. Od notebooků po mobilní telefony či od televizorů až po hračky. Alzácké dny vám nabídnou přesně to, co zrovna hledáte pro své potřeby, a to s báječnými slevami až 60 %, které nemají konkurenci.

Se dny Marie ušetříte 20 %

Pokud hledáte kvalitní nábytek s jedinečným designem, Elis Design je tou nejlepší volbou. Nyní máte navíc ideální příležitost pořídit si kousek z jejich sortimentu za výhodnou cenu. Se "Dny Marie" můžete uplatnit slevový kód na 20 % až do 30.9 tohoto roku, a to na vybrané produkty. V jejich slevové nabídce můžete objevit skvělé kousky, které promění váš domov v elegantní a útulné místo, takže si pospěšte a kupte si něco u Elis Design do svého hnízdečka ještě dnes.

elisdesign.slevovy.kod.jpg

Nákupní svátek plný slev s Mall

Mall je dalším populárním e-shopem, který nabízí vše od elektroniky až po kosmetiku a nářadí na zahradu. Slevové dny s Mall jsou dny, během kterých můžete objevit řadu produktů za snížené ceny. Ať už hledáte nové doplňky do auta, chytrý telefon nebo kávovar, s Mall.cz máte skvělou příležitost ušetřit. Pokud navíc nakoupíte jejich produkty na Allegro, ušetříte ještě více a jako nový klient navíc dostane slevový kupón na 200 Kč.

Ať už jste technologický nadšenec, milovník designu nebo prostě jen hledáte skvělou slevu, v těchto obchodech na vás čekají neodolatelné nabídky. Nezapomeňte sledovat naše webovky, protože nikdy nevíte, kdy se objeví další slevová bomba!

Vydáno: 14.9.2023