Uber je nej taxi v Praze. A co Brno?

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Taxikáři zuří. V Praze mají novou konkurenci v podobě služby Uber.com. Jak je možné, že s Uber se můžete svézt asi 2x levněji než běžným taxi? Čtěte dále a dozvíte se více.

Aplikace Uber

Jak to funguje? Aplikaci Uber si jednodušete stáhnete na Google Play, Apple Store nebo Windows Phone Marketu. Ovládání je jednoduché, nejprve zadáte místo vyzvednutí, které už je automaticky nastaveno dle vaší GPS lokace. Vidíte teď vozy v okolí a dokonce i dojezdovou dobu nejbližšího vozu. Pomocí 2 tapnutí už Uber taxi jede k vám. Před finálním potvrzením ještě vidíte odhadovanou částku.

Uber promokód

Pokud se aplikaci chystáte použít poprvé, jste ve výhodě. Máme pro vás slevu na první jízdu zcela zdarma. Stačí zadat Uber promokód UBERPROMOKUPON a jedete gratis.

Uber Praha

V Praze je služba Uber již zavedená a úspěšně běží. Tlaku ze strany úředníků se zatím tomuto startupu daří úspěšně odolávat. Ceny jsou cca dvakrát lepší než u klasické taxislužby.

Uber Brno

Hurá, Uber je v Brně! Tak na tuto větu si ještě musíme počkat, ale všichni doufáme, že to bude brzy. Stejně tak by mohli pokrýt i Ostravu. Naštěstí v Brně i v Ostravě funguje aplikace Liftago, slevu můžete získat zde až na 300Kč na první jízdu. Narozdíl od Uber spolupracuje Liftago s klasickými taxikáři.

Vydáno: 18.1.2016