Slavit MDŽ je vždy lepší s kupónem

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Kdy slaví svůj svátek všechny ženy? To by měli znát především muži, aby nezapomněli dát své partnerce nějaký dáreček či pozornost. Budeme na vás ale hodní a prozradíme vám to. Mezinárodní den žen, ve zkratce MDŽ, se slaví každý rok 8. března, tedy příští úterý.

Dárek pro všechny sportovkyně

Sportuje vaše žena? Tak to ji určitě potěší dárek, který vyberete v eshopu Hop-sport. Jejich slevový kód 20% zase udělá radost vám, protože s ním alespoň neutratíte tolik peněz. A co tedy koupit? Pokud vaše přítelkyně ráda cvičí doma, určitě se jí bude hodit nová fitness podložka, která je kvalitní a něco vydrží. Nebo třeba takový kettlebell, se kterým si parádně zpevní mnohé partie či rovnou rotoped. 

Kosmetika levněji

Ode dneška také platí nová akce na Sephoře! Zde dostanete slevu podlo toho, kolik produktů nakoupíte. Za 1 produkt máte 10% slevu - tu máte tedy vždy jistou. Za 2 produkty už je to pěkných 15% a za 3 a více produktů krásných 20% z ceny dolů. Kupte tedy své partnerce dobrý make-up, rtěnku či řasenku a ta vám za to padne k nohám. 

Šperky vždycky potěší

Každou ženu potěší šperk. A když se jedná o dárek ke Dni žen v podobě pěkného šperku, potěšíte ji o to více. A kde sehnat šperky za takové ceny, aby vaše peněženka moc neplakala? Rozhodně v obchodě Šperky-eshop, kde nyní můžete využít i slevového kódu 20%. Tento kupón platí pro nákupy nad 840 Kč a je aktivní do 7. března.

Kde tedy koupíte dárek? Ještě se rozmýšlíte? Hlavně však něco kupte, protože čas se krátí. Nejde ani tak o hodnotu dárku, ale partnerka především ocení to, že jste si dal s nákupem práci a že na ni myslíte :-)

Vydáno: 5.3.2022