Podzimní slevy

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Letošní podzim začal ve znamení změn. Přibylo mnoho e-shopů a naše databáze se spolu se slovenským bratříčkem PromoKupon.sk rozrostla na úctyhodných 500 slev a dále roste. Pojďme si připomenout to nejvýznamnější.

Do portfolia jsme přidali e-shop Notino. Je to poměrně známý shop na parfémy a kosmetiku, do kterého jsme pro vás nalezli zajímavé slevy a akce.

Neméně zajímavý pro vás může být obchod 4Home.cz na nábytek a bytové doplňky. Oživit svou domácnost můžete produkty s až 92% slevami.

Pokud jste již slyšeli o Uber či Liftagu, existuje i další služba Taxify, jejíž oblíbenost v ČR narůstá. Získat můžete až 150 Kč promokód pro jízdu taxíkem, což se za deštivých dní na podzim může hodit.

Kupujte levněji ze Zlevňovačem

Začátkem října jsme oznámili novinku se jménem Zlevňovač. Již si toto rozšíření do Google Chrome stáhlo 100 lidí a počty dále narůstají. Zlevňovač vám automaticky integruje slevy z PromoKupónu do vašeho prohlížeče a pak si můžete zobrazit jednoduše slevu na aktuálně otevřený e-shop nebo internetovou službu. Nemusíte pak slevy a kupóny pracně hledat na internetu, čímž pohodlně ušetříte stovky korun měsíčně při on-line nákupech.

Vydáno: 26.10.2017