Podzim je ideální čas na čtení! Kupte si knihy s 20% kupónem

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Dny už se pomalu zkracují, tak co je lepšího po večerech dělat, než si otevřít zajímavou knihu a přečíst si z ní pár stran? Pro mnohé je čtení příjemným odreagováním, zklidněním, někdo si rád čte v přírodě a pro někoho je to téměř každodenní nutnost před spaním, aby unavil své oči i mozek. Každopádně vám teď dáme tipy na kupóny, se kterými si nakoupíte knihy s parádní slevou a pěkně tím ušetříte.

beautiful-young-girl-reading-a-book-near-a-tree-gs8xs3j.jpg

Ušetřete stovku na knihách!

Skvělou akci teď nabízí Knihy Dobrovský. S jejich slevovým kódem můžete nyní ušetřit krásných 100 Kč, stačí jen a pouze nakoupit zboží v souhrnné hodnotě nad 999 Kč a sleva je vaše. Neváhejte a vyberte si z nových knižních titulů, bestsellerů, nebo využijte jedné z mnoha akcí. Nyní můžete například koupit knihy pro děti do 99 Kč, nebo dokonce nakoupit 4 vybrané knihy a zaplatit z nich pouze jednu!

Knižní podzim na Gradě

S knihkupectvím Grada to budete mít ještě jednodušší. Jejich slevový kód 20% můžete totiž uplatnit až do konce měsíce bez ohledu na to, kolik za vaši objednávku utratíte. Nakoupit tak můžete libovolnou knihu a s kupónem jen a jen ušetříte. Omrkněte také sekci zlevněných knih, kde se ceny drží opravdu při zemi, anebo se nechte zlákat TOP knihami, které právě letí.

style-woman-with-book-on-corn-field-in-autumn-time-2022-01-11-15-37-25-utc.jpg

Akční ceny knihkupectví Kosmas

Poslední z trojice knihkupectví, ve kterých nakoupíte se značnými slevami, je Kosmas. I zde můžete využít slevový kód, který získáte díky odběru newsletteru. Ušetříte s ním krásných 100 Kč a využít můžete také slevy, které tu na vás čekají. Až 50% slevu Kosmas poskytuje na nákup e-knih a dále můžete využít také akci "Vše do 99 Kč". Nakupujte knihy vždy levně a nedávejte za ně více, než je nutné!

Vydáno: 7.10.2022