Novoroční výprodeje a slevové kódy od módy až po elektro

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

To, že je výhodné nakupovat po Vánocích, jste už jistě tušili. Jak velké slevy na vás však čekají, si nyní ukážeme a možná budete dosti překvapeni. V novoročních slevách jsou totiž cenová zvýhodnění tak velká, že stojí za to nakoupit v předstihu snad už i na další Vánoce!

Nakupovat módu se teď opravdu vyplatí

A začneme pěkně zostra! Výprodejové slevy až 85%, to je snad nejvíce, na co jsme v průběhu roku na eshopu Vivantis narazili. A ty vás čekají právě teď. Navíc můžete svůj nákup zlevnit kupónem ve výši 20%, který platí na již zlevněné módní doplňky. A co na to konkurence? Ta nechce být pozadu, a tak například v obchodě Different začal platit kód také na slevu 20% a slevy ve výprodeji dosahují až 50%. Jak příjemné pro zákazníka, že se eshopy ve slevách přímo předhánějí!

A co třeba nová elektronika?

Tak tu kupujte jedině na Alze. Výprodejové slevy zde dosahují hodnot až 50% a těšit se můžete opravdu na rozmanitý výběr elektroniky a příslušenství. Navíc tu je skvělý slevový kód, který ocení zejména ti, pro které je koníčkem focení. Díky němu ušetříte na fotoaparátech Olympus řady OM-D krásných 5000 Kč! Pozadu však nezůstává ani FotoŠkoda, která se na foťáky, objektivy, filtry a další fotovychytávky, přímo zaměřuje. Tam vás čeká slevový kód 20% na fotokalendáře, novoroční slevy až 40% a navíc cashbacky až do výše 11700 Kč.

Jídlo levněji pro vás i vaše mazlíčky

Pokud sháníte krmivo pro svého čtyřnohého miláčka, určitě se vyplatí ho nakoupit na ZooRoyal, a to s jedním z jejich parádních kódů. Těch je nyní na výběr hned několik a ty nejlepší z nich dosahují až krásných 25%. A co budete jíst vy? Nejlépe asi něco zdravého, na což máme také specialistu, který si říká Grizly. V tomto eshopu vám jistě zachutná a věřte, že s jejich slevovými kódy se vaše chuťové pohárky rozechvějí blahem ještě více. Jeden kupón vám zaručí parádní dárek a s druhým máte dopravu zdarma již od 500 Kč.

Vydáno: 7.1.2022