S těmito slevami bude letní osvěžení daleko příjemnější

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Letní sezóna je pro mnohé z nás symbolem dovolených, slunění na pláži a zábavy na čerstvém vzduchu až do západu slunce. Zatímco někteří se těší více na opalování a koupání v moři, pro jiné je to ideální doba k zapálení grilu a přípravě jídla pro své nejbližší přátele a rodinu. Pojďme si ovšem říct jeden fakt. Kdo by si nechtěl užít osvěžení v bazénu v těchto horkých letních dnech nebo příjemné chlazení v klimatizovaných prostorách, když je venku takové nesnesitelné vedro?

V dnešním článku se dočtete o těch nejlepších obchodech, kde můžete aktuálně pořídit gril, novou klimatizaci a nejen nafukovací bazén za opravdu atraktivní ceny. Pojďme se společně ponořit do světa letních slev a objevit, kde najdete nejlepší nabídky na všechno, co právě nejvíce potřebujete, abyste byli v létě zcela spokojeni.

marimex-slevovy-kod.jpg

Bazén a Klimošku v Baumaxu pořídíte už za pár stovek

Horké dny dorazily do Česka a vy ještě stále nemáte svůj bazén? Prozkoumejte nabídku Baumax a my vám garantujeme, že si vyberete. Jejich nabídka je opravdu rozsáhlá a díky našim slevovým kupónům na své objednávce ušetříte ještě více než obvykle. Ke speciální extra slevě 10 % si stačí založit jejich slevovou kartu a pokud se s nakupováním rozšoupnete a k bazénu ještě přihodíte nový grill nebo klimatizaci do pokoje dostanete dopravu zdarma. Pokud jste si náhodou pořád nevybrali, omrkněte jejich akční nabídku a výprodejové artikly za skvělé ceny, která se neustále obměňuje.

Relaxační prvky na zahradu? Slevě 400 Kč neodoláte

Společnost Marimex patří mezi největší dodavatele zboží i služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Nabízí mobilní vířivé bazény, dětské hrací sestavy na zahradu a nafukovací nábytek, na kterém se vaše děti rády vyblbnou. Pokud nyní začnete odebírat jejich newsletter, můžete získat slevu až 400 Kč na koupi jejich produktů. K tomu můžete využít výhodnou dopravu zdarma, a to již od dvou tisíc korun. Mimo to najdete v jejich nabídce spoustu zlevněného zboží, takže dlouho neotálejte a začtěte se do jejich nabídky dříve, než vám váš vytoužený kousek vyfoukne jiný zákazník.

Je libo kvalitní grill? Tady ho bez problémů seženete

Grilovací sezóna je v plném proudu a v e-shopu GrilyKrby.cz na ně můžete využít super slevy. V tomto obchodě prodávají zejména sortiment od značky Weber a již nyní si můžete dopřát 5% slevu na tyto produkty a některé nakoupit dokonce se slevou i 10%. Neváhejte proto dlouho a kupte si nejnovější prototypy grillů, udíren ještě dnes a k nim i veškeré příslušenství, co vás jen napadne.

grillkrby-slevovy-kod.jpg

 

Vydáno: 18.7.2023