Nákup ve Wolt Marketu se zkrátka vyplatí

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zachraňte jídlo s Wolt Marketem

Nechce se vám šlapat do obchodu nebo mají vaše oblíbené obchody už zavřeno? Nejen pro tyto případy je tady Wolt Market, který naleznete v největších městech celého Česka. Mimo pestrou nabídku můžete vybrané potraviny nakoupit za zcela jedinečné ceny. V sekci „Zachraňte jídlo“ nyní každý den zakoupíte položky s kratší expirací, které by jinak skončily brzy v koši. Díky tomuto způsobu můžete ušetřit vaše těžce vydělané peníze a také velmi jednoduše pomoci s neplýtvaním zboží. Nakoupit ve Wolt marketu můžete v kteroukoliv hodinu od 8:00 do 24:00 hodin a pokud se rozhodnete pro velký nákup, od 700 Kč budete mít dopravu za váš plnej košík pochutin zcela zdarma, a to i bez členství ve Wolt+.

fastfood-courier-delivering-takeaway-meal-in-paper-2022-11-29-00-14-45-utc.jpg

Už jste slyšeli o předplatném Wolt+ ?

Doprava za vaše jídlo nebyla nikdy výhodnější. Společnost Wolt se rozhodla, že svým zákazníkům nabídne levnou dopravu na vaše wolt objednávky, a to doslova za hubičku. Nyní tak můžete vesele objednávat chutné jídlo z okolních restaurací a za dopravu zaplatit směšných 109 Kč měsíčně, a nebo můžete využít roční předplatné za stále výhodných 1099 Kč. Členství ve Wolt+ klubu se zkrátka vyplatí, i pokud objednáváte něco na zakousnutí jen párkrát do měsíce,  nebo naopak využíváte kurýry Woltu na denní bázi. Toto předplatné je prostě pecka, které ocení všichni zákazníci jídla z rozvozu. Za náš tým promokuponu vám ho doporučujeme všemi deseti. Pokud jsme vás stále nepřesvědčili, vyzkoušejte Wolt+ na první měsíc zcela zdarma, s možným zrušením kdykoliv si jen zamanete.

Dechberoucí sleva za registraci? Dáme vám 100 Kč na oběd nebo večeři!

Získat slevu na dobré jídlo z Woltu? Ale ovšem, bezevšeho! Stačí využít náš exkluzivní slevový kód PROMOKUPON na Wolt, čímž získáte okamžitou slevu 100 Kč na vaší první objednávku, a to bez dalších podmínek! Pro více slev sledujte náš web a nechejte si zasílat nejzajímavější slevy na váš email pomocí našeho newsletteru.

couple-in-kitchen-at-home-eating-homemade-pizza-si-2023-01-26-05-35-28-utc.jpg

Je výhodnější nákup na Wolt Marketu nebo Rohlíku?

Z našeho porovnání vyplývá, že za dopravu na Woltu zaplatíte mnohem méně než na rohlíku a rovněž zde zakoupíte spousty produktů za výhodnější ceny. Na potraviny z Wolt Marketu budete navíc čekat kratší dobu a standartně již do hodiny budete vybalovat váš nákup z tašek. No není to skvělé?

Vydáno: 30.1.2023