Ulovte si letní kousky ze Zootu a kosmetiku od Sephory

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

S přicházejícím teplým létem se objevily dva obchody, které získávají poslední dobou značnou pozornost veřejnosti. Prvním z nich je Zoot, nápaditý módní obchod známý pro své stylové kousky. Tento obchůdek nabízí širokou škálu produktů, od šatů, plavek a batohů až po kabelky a mnoho dalšího. Zoot je také známý pro své radikální výprodeje, kde mohou zákazníci ušetřit vskutku nemalé peníze. A pokud vám něco nesedne, nemusíte mít obavy.

Zakoupené zboží můžete snadno vrátit nebo si ho příště vyzkoušet přímo na prodejně a až posléze ho zakoupit. E-shop také nabízí oblečení od známých značek jako Jack & Jones, Voi Jeans, Happy Socks, Refresh, Gionni, Desigual, KeepCup a Victoria Delef. V sortimentu naleznete veškeré potřebné oblečení, to nám věřte.

Tento internetový obchod také podporuje nové designery a nabízí možnost představit své schopnosti, originalitu, kreativitu a představivost prostřednictvím svého e-shopu. Nabízí výrobky pod svou značkou Zoot Lokál a Zoot Originál, kde můžete nakupovat jedinečné trička s různými potisky a texty​.

Není proto pochyb, že náš slevový kód na 200 Kč zde najde své uplatnění velmi rychle. E-shop je proslulý i svými férovými zákaznickými podmínkami, jako je 30denní garance vrácení zboží a zdarma doprava při splnění min. částky nákupu.

young-brunette-female-consumer-choosing-ring-in-je-2021-12-09-05-54-34-utc.jpg

Luxusní kosmetika za směšné peníze? Tento obchod si zamilujete

Sephora je mezinárodní řetězec specializovaný na prodej kosmetiky a parfémů. Založená byla v Paříži v roce 1970. Posléze se e-shop rychle stal vedoucí silou v kosmetickém průmyslu, navíc s pobočkami po celém světě.

Tento internetový obchod v první řadě nabízí širokou škálu produktů, včetně make-upu, šperků, péči o pleť, parfémů, tělové a koupelnové výrobky a mnoho dalšího. V nabídce naleznete produkty od špičkových kosmetických značek, jako jsou Chanel, Dior,  Fenty Beauty od Rihanny a mnoho dalšího. Zároveň zde najdete i výrobky vlastní značky Sephora Collection, které jsou známé svou kvalitou a cenovou dostupností pro každého z nás. Ba co víc, všechny jejich produkty nyní můžete zakoupit s 25% resp. 10% slevou, a to je skvělá zpráva pro všechny shopaholíky, kteří rádi šetří.

V rámci svých online služeb Sephora nabízí detailní popisy produktů, recenze od zákazníků a často i video tutoriály, jak produkty správně a efektivně používat. Obchod má dále pro zákazníky připravený "Beauty Insider" program, kde mohou zákazníci získat body za každý nákup, které pak mohou využít na slevy a speciální nabídky.

Vydáno: 23.6.2023