Kde nakoupit levné oblečení na léto?

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Levné oblečení v létě? A proč ne? E-shopy se o vás můžou přetrhnout a nabízí svěží letní výprodeje, slevové kódy, dopravy zdarma a mnoho dalšího. Třeba ZOOT nabízel slevový kód -1000 Kč! Nemusíte nutně chodit každý den na jednotlivé e-shopy, slevy za vás pohlídáme a upozorníme.  

ABOUT YOU slevový kód -20%

Extra slevový kód -20% na ABOUT YOU tuto neděli! Takové jednorázové akce očekáváme častěji, nicméně 30.7. natrefíte na další slevový kód -11% na ABOUT YOU, který bude platit na vše. Pokud nestíháte, využijte letní výprodeje se slevou -80%. A co ZOOT? No ten nabízí neustále letní výprodej ve výši -80% na letní šatník. 

Pokud plánujete nákup luxusnějšího zboží, zkuste letní výprodej na Pietro Filipi se slevou -80%. Naproti tomu pro všechny dostupný Orsay nabízí neustále slevové kódy ve výši až -20%. Třeba teď tu nakoupíte šaty a na ně můžete uplatnit slevový kód -20%. Ještě šílenější nabídku týdenních slevových kódu natrefíte na OTTO. Slevový kód -400 Kč na váš nákup? Není problém. 

Slevový kód na tenisky Footshop a Deichmann

Nakupujete tenisky ve Footshop? Nyní zde můžete využít slevový kód -5% a k tomu můžete nakouknout na letní výprodej ve výši -60%. Můžete vybírat z legendárních modelů adidas Campus, adidas Ultra Boost a mnoho dalšího. Pokud chcete alternativní e-shop zkuste SneakerStudio.cz, kde nyní probíhá výprodej letní obuvi se slevou -55%! A pokud nakupujete obuv v profláknutém Deichmann, tak do konce července využijete slevový kód -200 Kč. Nebo zkuste akci Kupte 2 zlevněné páry a získejte 50% slevu. A to už se vyplatí :)


Sleva a slevové kódy na plavky 2019

Astratex nabízí slevový kód -10% na plavky 2019 a další spodní prádlo. Tenhle slevový kód platí neustále, takže nemusíte nikam spěchat. V případě, že nakupujete na Triola, tak vám nabídneme slevový kód -5% a výprodej plavek 2019 se slevou -30%. Jestli ještě plánujete dovolenou, teď nakoupíte plavky nejlevněji. 


Vydáno: 23.7.2019