Kam za teplem v září - levný blízký východ či exotický ráj?

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Možná se vám jeví, že září není zrovna ideální doba na zájezd k moři, ale opak je pravdou. Rodiče s dětmi si většinou dovolenou vyberou právě přes prázdniny a tak vás rozhodně nebudou čekat přeplněná letoviska a své vysněné all-inclusive zájezdy si užijete ve větším klidu a bez zbytečného shonu. Také personál hotelu se vám díky menšímu počtu hostů bude věnovat tak, jak má a vy si tak užijete parádní dovolenou.

Co nabízí Turecko?

Záleží, které letovisko si vyberete. Můžete tu zažít relax a užívat si klidného pohupování se ve vlnách a podvečerní pohody v plážových barech, ale pokud chcete, můžete mít dovolenou mnohem akčnější. V Alanyi se svezete lanovkou na blízký kopec, kde si užijete famózní výhled na moře a okolí z ptačí perspektivy, nebo při zvolení lokality Kusadasi okusíte turistiku, adrenalinové sporty či prozkoumávání vraků lodí s potápěči. Každopádně vás čeká sluníčko a teplé moře - jeho teplota bývá v září okolo 27 °C a vzduch se bude pohybovat kolem 31°C. A ceny? Zájezdy s plnou penzí startují na velice příjemných 6790 Kč na 8 dní s odletem z Prahy.

V Tunisku je stále teplo

Jak je asi v září v této oblíbené lokalitě? Potěšíme vás, je tu stále dostatečně teplo na to, abyste si užili moře do sytosti a navíc se tolik nespálíte. Teploty se tu pohybují okolo 27-30°C v závislosti na lokalitě a moře je jen o pár stupňů chladnější - jeho teplota bývá přibližně 25-27°C a pocitově je tedy příjemně teplé, ale i trochu osvěží. All-inclusive s odletem z Prahy vás vyjde od 6090 Kč na 8 dní a tato příznivá cena jen podpoří vaši pohodu a zážitek z dovolené.

Na kolik vás vyjde opravdová exotika?

Nebudeme vás napínat. Ceny s polopenzí či plnou penzí na 9 dní a odletem z Prahy startují na 27000 - 32000 Kč. Za takovou částku se můžete podívat na Kubu, nebo také na populární Zanzibar. U vrchní hranice této ceny si zaletíte i na Dominikánskou republiku. Pokud jste si přes zimu našetřili a letos ještě u moře nebyli, tak proč si nedopřát pravou nefalšovanou exotiku? Pobyt v jednom z těchto karibských rájů či africkém ostrově vás nadchne, stejně jako dobré jídlo a milí lidé, kteří tato krásná místa obývají.

Vydáno: 3.9.2021