Jarní slevy na elektro a kde je hledat

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Pokud máte letos na jaře choutky koupit si nové elektro, poradíme vám, kde ho sehnat nejlépe a se slevovým kódem ušetřit pěkných pár stovek, ne-li tisíc korun. Pojďme na to!

closeup-of-smart-portable-wireless-speaker-on-the-jlyhlz5.jpg

Nakupujte chytře se Smarty

Ptáte se, kde je nejvýhodnější kupovat telefony? Tak teď už nemusíte hledat dál, je to totiž obchod Smarty. Díky jarnímu úklidu telefonů si na ně přijdete se slevou až 30%. A to je přeci vždy vyplatí. Navíc si je můžete zlevnit ještě jednou o příjemných 2% se slevovým kódem. Další kupóny od Smarty dosahují až 70% na vybrané zboží na podstránce a můžete tu koupit příslušenství k elektronice opravdu za pár drobných.

Jarní úklid s Alzou

Jaro je obdobím úklidu a většina domácností chtějí mít v bytě pořádek a uklidit třeba i místa, kterých se po celý rok ani nedotknou. A na Alze si to můžete usnadnit a udělat si radost třeba novým vysavačem. Se slevovým kódem až 20% se bude vybírat jedna radost! To však není od Alzy vše, najdete tu ještě kupóny na 15-20% slevu na pračky a sušičky, domácí potřeby a drogérii. Ušetřit tak můžete třeba i na Jaru, Persilu, Arielu či hadřičkách a houbičkách na nádobí.

business-lady-riding-scooter-2021-12-14-19-42-27-utc

Slevové kódy až 10000 Kč!

V eshopu Okay se nyní dočkáte pořádných slevových kódů. První z nich se netýkají jen elektra, ale také nábytku - kuchyně plus spotřebiče získáte s kupónem levněji až o neuvěřitelných 10000 Kč (při nákupu nad 90000 Kč), nebo můžete využít další 2 kódy, které platí na veškeré elektro. První je v hodnotě 100 Kč, druhý dokonce 500 Kč, a to už je velice pěkná sleva. Tak si kupte třeba novou televizi s tím nejvyšším rozlišením, které je teď na trhu! A když už ji budete mít, mrkněte se taky na výhodnou nabídku Telly, kde nyní můžete pořídit balíček Velký za akčních 250 Kč na první 3 měsíce a užívat si více než 120 programů (z toho 79 v HD) a 7denní archiv s přetáčením reklam.

Vydáno: 1.4.2022