Jak být fit aneb jarní posilovací speciál

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Jarní teploty už jsou tu, venku krásně svítí sluníčko a věřte nebo ne, ani se nenadějete a budete se válet v plavkách u vody. Všechno rychle uteče, ale vaše tuky se vás stále drží? Dejte se na cvičení a i kdyby to mělo být jen na pár měsíců, rozhodně to stojí za to!

Zdravé stravování vám prospěje

Pro hubnutí jsou důležité dvě věci - zdravé jídlo a pohyb. Pokud se budeme bavit o jídle, dáme vám tip, kde si můžete objednat zdravé pochoutky, které ovšem budou i dobře chutnat. Řeč je o obchodu Grizly, kde jsou nyní i skvělé kupóny v hodnotách od 100 do 1000 Kč v závislosti na výši vaší objednávky. Kupte si třeba zdravé ořechy, ovoce sušené mrazem a další chutné potraviny.

Cvičení vás bude bavit

Trochou pohybu nikdy nic nezkazíte. Vypotit z těla toxiny a spálit tuk je přece vždycky fajn! Zkuste pro to něco udělat a kupte si pro začátek sportovní vybavení či oblečení na Bezvasportu, nyní se slevovým kódem 15%. A aby vám svaly lépe rostly, dopřejte si i kvalitní doplňky stravy, například proteiny na eshopu MyProtein. Se slevovým kódem 42% si určitě nějaký vyberete. Nebo dáte přednost 35% kódu se vzorkem Clear Whey proteinu zdarma?

Dopřejte si svoji odměnu!

Pokud dokážete shodit alespoň pár kilogramů, určitě se budete cítit lépe a mít ze sebe radost. A proč si ten pocit ještě neznásobit tím, že si koupíte něco nového na sebe, v čem vaše postava dobře vynikne? Zkuste se porozhlédnout třeba v Orsay a nakoupit s 25% slevovým kódem pěkné čaty, trička či sukně. Nebo si koupíte rovnou i nové plavky? Na to je zase expert eshop Triola, kde jsou už nyní na výběr kousky z nové kolekce značek Dorina a dalších.

Vydáno: 25.3.2022