IQOS promo kód 400 Kč

IQOS promo kód 400 Kč

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Pomocí promo kódů a slev můžete získat IQOS levněji. IQOS je elektronicé zařízení, které nahřívá pevnou tabákovou náplň, podobnou cigaretě tzv. HEET. Výhoda je v tom, že tabáková náplň produkuje aerosol namísto kouře.

Bohužel IQOS zrušil původní promo kódy, ale můžeme vám alespoň nabídnout slevu díky našemu partnerovi Twisto. Když si u nich zřídíte účet a také platební kartu, tak získáte startovní kredit. Ten můžete uplatnit v jakémkoliv e-shopu nebo obchodě. Takže i v IQOS e-shopu.

Tato stránka obsahuje informace o výrobku obsahujícím tabák a je určena pouze pro osoby starší 18 let. Tato stránka neslouží k prodeji ani k propagaci tabákových výrobků.

Získat 400 Kč přes Twisto

Zřiďte si nejprve Twisto kartu, kterou pak zaplatíte v IQOS e-shopu a ušetříte.

   Platí min. do 18.5.2022

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na IQOS!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Nový revoluční IQOS 3 + sleva na další nákup (již neplatné)

Slevový kód platí pro nové zákazníky IQOS, kteří si koupí IQOS 3 DUO SET. Přejděte do oficiálního eshopu a uplatněte slevu. Díky tomuto kódu po nákupu získáte voucher na další nákup v hodnotě 300 Kč.

Koupit IQOS 3 SET se slevou

IQOS 3 promokód

Vylepšený IQOS 3 DUO SET za 1490 Kč

Lepší IQOS 3 DUO SET se běžně prodává za 1790 Kč. Tato cena platí při využítí akční nabídky s 5 balíčky cigaret HEETS. Dohromady tak po odečtení slevy 300 Kč zaplatíte pouhých 1490 Kč. To se přece vyplatí a po odečtení cigaret vás vyjde samotný přístroj opravdu na pár korun. Jestli kouříte cigarety a chcete postupně přestat, nebo alespoň přesedlat na méně škodlivou variantu, sáhněte po IQOS.