IQOS slevový kód 200 Kč

IQOS slevový kód 200 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte 200 Kč slevu pomocí IQOS promo kódu MGM-Yww75kcH. IQOS je elektronicé zařízení, které nahřívá pevnou tabákovou náplň, podobnou cigaretě tzv. HEET. Výhoda je v tom, že tabáková náplň produkuje aerosol namísto kouře.

Tato stránka obsahuje informace o výrobku obsahujícím tabák a je určena pouze pro osoby starší 18 let. Tato stránka neslouží k prodeji ani k propagaci tabákových výrobků.

Promo kód 200 Kč

Sleva platí na první nákup zařízení IQOS ILUMA nebo lil SOLID Ez

   Platí min. do 20.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na IQOS!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód na IQOS?

Uplatnění slevového kódu na nákup produktů IQOS je jednoduchý a přímý proces. Po výběru produktů, které chcete zakoupit a přidání do nákupního košíku, přejděte na stránku pro platbu. V průběhu platby naleznete pole pro zadání slevového kódu. Zde vložte váš kód a potvrďte jeho aplikaci. Sleva by měla být automaticky odečtena z celkové částky vaší objednávky. V případě jakýchkoliv potíží nebo dotazů se neváhejte obrátit na zákaznickou podporu IQOS, která vám ráda poskytne asistenci.

Jaké produkty IQOS jsou nejprodávanější?

Mezi nejprodávanější produkty IQOS patří bezesporu jejich zařízení pro nahřívání tabáku, jako je IQOS 3 DUO, které umožňuje uživatelům kouřit bez spalování tabáku, čímž výrazně snižuje množství škodlivých látek oproti tradičnímu kouření cigaret. Kromě toho jsou velmi oblíbené také náplně HEETS, které jsou k dispozici v mnoha různých chutích, umožňující uživatelům personalizovat svůj zážitek z kouření. Tato kombinace inovativní technologie a personalizace je klíčem k popularitě produktů IQOS.

Co zákazníci na společnosti IQOS hodnotí nejvíce?

Zákazníci oceňují na společnosti IQOS především inovativní přístup k redukci rizik spojených s kouřením. Výrazně si cení možnosti užívat tabákové výrobky s méně škodlivými látkami, což přináší lepší alternativu k tradičnímu kouření cigaret. Kromě produktové kvality a inovativnosti technologie je vysoko hodnocena také zákaznická podpora a dostupnost služeb, včetně snadného procesu výměny zařízení v případě potřeby. Tato kombinace kvalitních produktů, zákaznické podpory a snahy o zlepšení zdraví a kvality života jejich uživatelů je to, co odlišuje IQOS od ostatních na trhu.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii nezařazené? Podívejte se také na slevy do Astoreo, kde vás čeká slevový kód 100 kč. Slevy máme i do Dormeo nebo iDoklad.