Freshlabels chce dát svému zboží hlubší smysl

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zatímco ostatní prodejci se snaží své zboží jen co nejvýhodněji prodat a nalákat co nejvíce zákazníků, Freshlabels myslí i na něco víc. Není jim jedno, kde zboží skončí a jestli bude využito či nikoliv. Jaký by mělo smysl prodat zboží za tisíce, které by si někteří lidé jen vzali párkrát na sebe a pak jim pouze leželo ve skříni?

Jak funguje Freshlabels Loop?

Díky tomuto zamyšlení Freshlabels odstartoval svou službu Loop, tedy něco, co bychom mohli přeložit jako koloběh. Zavedli totiž výkup zboží. Jaké jsou jeho podmínky? Musí být zakoupeno v obchodu Freshlabels a to maximálně před 5 lety, musí být z vybraných kategorií a stále funkční (tedy bez skrvn, zápachu, poškození, žmolků, chybějících knoflíků a podobně). Zákazník, který takto "prodá" své zboží zpět (to lze v jedné z pražských prodejen), dostane jako odměnu Loop kredit, který lze uplatnit na další nákupy tak, že nezlevněné zboží zlevní až o 20%. Například za kalhoty značky Levi's dostanete 250 Kč v Loop kreditech. Ty poté můžete využít třeba na slevu zboží za 1250 Kč o těchto 250 Kč na výsledných 1000 Kč.

Co se bude se zbožím dít dále?

Freshlabels ještě donedávna nemělo využití vymyšlené úplně do detailu, bylo však jisté, že jej bude chtít dostat do rukou dalších lidí, kteří jej ocení. Nyní je vše již jasné a výsledkem je nový vlastní značkový second-hand se sympatickým názvem Sustainable store, který se nachází v Praze-Holešovicích. Tomuto nápadu v PromoKuponu fandíme a věříme, že bude mít úspěch :-)

Vydáno: 16.10.2020