Recenze - iDoklad online fakturování

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Plánujete přejít na online fakturování a nevíte jestli si vybrat iDoklad? Tady se dočtete zajímavosti o iDokladu. 

Bez placení už to nejde

Ano, iDoklad začínal jako bezplatná verze fakturování online, nicméně v současnosti si již zaplatíme. Tarif zdarma v nabídce stále je, která na běžné použití moc není. Spíše zkuste bezplatnou verzi na 60 dnů, kdy máte možnost vyzkoušet všechny funkce.

U základní verze máte neomezený adresář (možnost neomezeně fakturovat), dále napojení na EET, které využije v současnosti již většina živnostníků. Pokud už se na vás vztahuje vést podvojné účetnictví, využijete tarif Oblíbený, kde můžete napojit přes rozhraní API na účetní program nahrávat jednotlivé faktury. Tuto funkcionalitu ocení každá účetní včetně outsourcingu. 

Lze využít i pro plátce DPH

Pokud jste se stali plátci DPH, oceníte možnost podání veškerých přiznání DPH včetně souhrnného a kontrolního hlášení. Nemáte účetní nebo nerozumíte DPH? Zkuste si vybrat účetní, které jsou na iDokladu. V těchto verzích můžete dále vést pokladnu, párovat platby na účet nebo tvořit interní doklady. Nově nabízí iDoklad aplikaci na Android a také iOS. Více informací o jednotlivých verzí najdete tady

Zkuste konkurenci 

Je to drahé? Zkuste Vyfakturuj a k tomu můžete využít slevu -20%. Pokud jste živnostník měla by vám stačit verze Hobby+, kde budete pouze fakturovat za 75 Kč/měsíc. V případě, že se na vás vztahuje povinnost vést podvojné účetnictví, není od věci si zařídit verzi Fajn za 135 Kč/měsíc, při kterém získáte více přístupů do Vyfakturuj. Nicméně doporučujeme si připlatit za verzi Ideal a Profi, kde můžete napojit Vyfakturuj přes rozhraní API na účetní program. Samozřejmě eliminujete dvojí práci. 

Verze Ideal dále nabízí EET - elektronickou evidenci tržeb. V současnosti se už vztahuje skoro na každého živnostníka, takže tuto funkcionalitu jistě oceníte. Dalším velkým plusem je také podání přiznání na DPH, kontrolní a souhrnné hlášení.


Vydáno: 23.7.2019