Eshopy mezi svátky slevami nešetří! Přesvědčte se sami

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Po vánočních slevových žních přichází další výhodná nadílka, a to již teď, mezi svátky! Nemusíte čekat ani na novoroční slevy a naopak si nakoupit se slevovými kódy a ve skvělých povánočních výprodejích již nyní. Podívejte se s námi, co všechno můžete v těchto dnech koupit levněji.

Výprodeje na nábytek a bytové doplňky

Pokud vám Ježíšek nadělil spoustu věcí a nemáte je už kam dávat, jistě toužíte po novém nábytku. A ten se vám s povánočními slevami bude kupovat jedna radost. Podívejte se třeba na nabídku Sconto Nábytek, kde najdete výprodejové slevy až 70%, nebo zavítejte do XXXLutz. Tam vás čeká mrazivý výprodej se srovnatelnými až 70% slevami a navíc parádní kód v hodnotě 1000 Kč! Lze jej uplatnit při nákupu nad 4000 Kč ve vybraných kategoriích a platí do 2. ledna 2022.

Na Nový rok nové oblečení

Pokud sháníte nové zimní boty, stačí se podívat do obchodu CCC. Čeká tam na vás výprodej se slevami až 60% a vy si tak za lepší ceny snadno vyberete. A s oblečením to také není zas tak složité. UrbanStore nabízí slevový kód ve výši 20%, který za jisté podpoří váš nákup a pokud toužíte po sportovním a funkčním oblečení, tak tu máme jedinečnou nabídku Husky. S jejich slevovým kupónem totiž ušetříte krásných 400 Kč při nákupu nad 2000 Kč a to nejlepší je, že tento kód platí i na již zlevněné zboží!

Elektronika levněji

Nenašli jste pod stromečkem vaši vysněnou elektroniku, kterou jste si tolik přáli? Kupte si ji sami! Ve Smarty je totiž právě až 70% výprodej a nechybí tu ani slevové kódy. 10% můžete ušetřit na detektorech radarů Genevo a jsou tu i další kupóny v hodnotách 30 a také 70%. Se svojí nabídkou nezaostává ani Alza, u které kromě povánočních výprodejů narazíte taky na voucher v hodnotě 3500 Kč na Samsung Galaxy S21 5G, či další 1000 Kč kupóny na mobily a tablety Samsung.

Vybrali jste si z této nabídky povánočních kódů a výprodejů? Věříme, že ano, ale jestli jste nenašli svůj oblíbený obchod v našem výběru, neváhejte navštívit sekci novoročních slev, která začala běžet ještě před Silvestrem.

Vydáno: 30.12.2021