Dolce Gusto nebo Nespresso? Víme, kde jsou kapsle levnější

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Jste příznivcem dobré kávy a rádi si dopřejete její šálek během práce i o volném víkendu? Potom jste tady zcela správně. Volba mezi Dolce Gusto a Nespresso kávovými kapslemi může být totiž náročná, protože každá značka má své příznivce a nabízí širokou škálu chutí. Vzhledem k tomu, že cena je často důležitým faktorem, tak jsme za vás prozkoumali slevové nabídky na jejich webových stránkách, abychom zjistili, kde můžete pořídit kávové kapsle za co nejnižší cenu.

as.jpg

Která káva je teda levnější?

Podle našeho průzkumu jsou Dolce Gusto kapsle obvykle levnější než Nespresso. Nejlepší akční cena pro Dolce Gusto kapsle je 3,99 Kč za kus při nákupu v e-shopu. Naproti tomu, Nespresso kapsle můžete získat za 4,29 Kč za kus v rámci nejvýhodnější slevové nabídky. Rozdíl v ceně sice není obrovský, ale pokud pravidelně konzumujete kávu, mohou se úspory v průběhu času vyšplhat na velmi slušnou částku.

Jaké jsou aktuální slevy na jejich kávu?

Je důležité poznamenat, že obě značky pravidelně pořádají akce a slevy, takže je dobré sledovat naše stránky, které vás pravidelně informují o nejnovějších nabídkách. Kromě ceny byste měli také zohlednit dostupnost kávových kapslí ve vaší lokalitě, protože některé obchody mohou mít lepší nabídku než jiné. U obou značek můžete nyní využít slevu 100 Kč při objednání přes Wolt. Nespresso vám zároveň nabízí slevu až 32 % na jejich kávovary.

sadsadas.jpg

Na co je třeba se při výběru kávy zaměřit?

Kromě ceny a chutí byste měli také zvážit kompatibilitu kávových kapslí s vaším kávovarem. Dolce Gusto kávovary jsou navrženy tak, aby fungovaly pouze s Dolce Gusto kapslemi, zatímco Nespresso kávovary jsou kompatibilní pouze s Nespresso kapslemi. 

Vydáno: 4.4.2023