Den Matek se blíží. Potěšte tu svou i vy

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Rok se s rokem sešel a máme tady další příjemnou záležitost a prostor vyjádřit náš vděk a respekt. Den matek, slavený každou druhou květnovou neděli, je mezinárodní svátek, který vzdává hold matkám a jejich neocenitelnému přínosu pro naše životy a společnost. Tento den je příležitostí nejen pro děti, ale pro nás všechny, abychom vyjádřili svůj vděk a ocenění pro matky, které nás obohatily svou láskou, péčí a moudrostí. Je to doba, kdy si vzpomeneme a potěšíme je společně stráveným časem, objetím a malým dárkem.

Wolt Market vás zachrání i za pět dvanáct

Jestli nechcete zůstat pozadu i vy, rozhodně využijte této slevové nabídky u společnosti Wolt, ve které si můžete vybrat z velké nabídky květinářství i jiných obchodů, které nabízí produkty pro ženy resp. naše mámy. Vybraný produkt si můžete objednat a vaše drahá maminka jej dostane ještě tentýž den. Při první objednávce máte rovněž možnost využít krásné slevy 100 Kč či  využít slevy 10 % ve Wolt Marketu. Proto si pospěšte a vyberte vhodný dárek ke dni Matek ještě dnes. Z vlastní zkušenosti vám můžeme potvrdit, že vás Wolt Market dokáže zachránit i v pozdějších večerních hodinách, a to třeba v situaci, kdy jste na Den Matek  úplně zapomněli.

mother-and-baby-2022-10-11-18-41-58-utc.jpg

Budťe jiní a překvapte ji Sephorou

Kromě klasické kytičky jsou tady i jiné možnosti, jak potěšit svou mamku. Vhodný dárek najdete totiž i v obchodě Sephora. Pokud nechcete být jako všichni ostatní a rádi byste zvolili k tomuto svátku něco netradičního, pořiďte ji parfém nebo jinou kosmetiku v tomto velmi populárním obchůdku. Nyní dokonce s perfektní slevou až 60 % či speciální akcí ke dni Matek ve výši 30 %. K objednávce je také možnost domluvit si dopravu zdarma, tak to rozhodně omrkněte.

Vydáno: 13.5.2023