Blíží se Den otců. Víme, čím je obdarovat

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Den otců je tady a to znamená jediné - je čas zapojit fantazii a najít ten pravý dárek, který potěší osobnost našich otců. Je váš otec spíše technofil, který má radši nový iPhone než jablko ze stromu? Nebo snad gurmán, co by za kvalitní grilovací sadu prodal i své poslední trenýrky? Ať už máte doma jakéhokoli otce, my máme pro něj ten správný tip na dárek.

den-otcu.jpg

Elektro v těchto obchodech nebylo nikdy výhodnější

Hledáte ten pravý dárek pro Den otců? Přestaňte hledat a ušetřete při nákupu na Alza díky jejich slevám a kupónům. Alza je bezkonkurenčně největší internetový obchod v ČR, kde můžete nalézt široký výběr produktů pro každého muže. Záleží na tom, zda váš otec miluje technologie, sport, grilování nebo snad má rád hudbu. Uplatněte zde uvedené slevové kupóny ve výši 20 % na váš nákup a využijte různé akce nebo výhodnou dopravu zdarma. Alza nabízí široký výběr počítačů, příslušenství a spotřební elektroniky, ale nově prodává také spoustu neelektronického zboží, které by mohlo být přesně to, co hledáte pro Den otců. Pokud vám náhodou nabídka Alzy nestačí, můžete vyzkoušet obchod OKAY, který nabízí rovněž spoustu slevových kódů a zboží za skvělé ceny.

Jaká je historie Dne otců?

Den otců má své kořeny ve Spojených státech, kde se začal slavit na začátku 20. století. První pokus o ustanovení tohoto dne se datuje do roku 1908, kdy se v americkém městě Fairmont ve státě Západní Virginie konala speciální mše na počest 361 mužů, kteří zemřeli v předchozím roce při těžké havárii dolu.

Tento den byl však oficiálně prohlášen za Den otců až později. Klíčovou roli v prosazování Dne otců hrála Sonora Smart Doddová ze Spokane ve státě Washington, která chtěla uctít svého otce, veterána americké občanské války, který sám vychovával šest dětí po smrti jejich matky. Doddová navrhla, aby se Den otců slavil 5. června, což byl den narození jejího otce, ale místní duchovní potřebovali více času na přípravu kázání, a tak bylo datum posunuto na třetí neděli v červnu.

Oficiální uznání Dne otců ze strany americké vlády však trvalo několik desetiletí. Ačkoli prezident Woodrow Wilson a později i Calvin Coolidge podporovali myšlenku Dne otců, nebyli schopni získat pro tento den oficiální uznání Kongresu. Teprve v roce 1966 prezident Lyndon B. Johnson vydal prohlášení, kterým stanovil třetí neděli v červnu jako Den otců, a v roce 1972 prezident Richard Nixon tento den učinil federálním svátkem. Dnes se Den otců slaví v mnoha zemích po celém světě, i když datum slavení se liší. Většina zemí, včetně Spojených států a Velké Británie, slaví Den otců na třetí neděli v červnu.

den-otcu-slevovy-kod.jpg

Chcete, aby vám táta voněl? Tady naleznete to pravé

Pořád jste si ještě nevybrali? Pak byste neměli přehlédnout aktuální nabídku e-shopu Notino. Tento internetový obchod se specializuje na kosmetiku, parfémy a celkovou péči o tělo, a to za velmi příznivé ceny. Omrkněte jejich speciální akci ke Dni otců, kde můžete uplatnit slevy a kupóny až do výše 20%. Nejznámější značky jako Calvin Klein, Armani nebo Hugo Boss jsou jen na dosah. Díky Notino tak můžete vybrat ten nejlepší dárek pro muže podle jeho vkusu a stylu. Tak neváhejte a udělejte svému Otci či Dědovi radost výběrem dárku, který skutečně ocení.

Tyto grily na léto uspokojí nejednoho milovníka masa

Hledáte perfektní dárek pro muže, který miluje grilování? V e-shopu GrilyKrby.cz, který je specialistou na grily a krby, můžete najít ten pravý dárek pro Den otců. Využijte slevový kód a získejte 5% slevu na grily a krby, zejména od oblíbené značky Weber. Představte si radost vašeho otce, když obdrží nový gril přímo na domácí adresu, smontovaný a připravený k použití. GrilyKrby.cz nabízí rozvoz grilů po celé České republice a k tomu poskytuje zdarma i službu smontování grilu. Mají dokonce dvě kamenné pobočky, v Praze a v Tachlovicích, pokud byste si raději vybrali gril na vlastní oči. Nejenže GrilyKrby.cz nabízí široký výběr grilů, ale také doplňující služby, které vám usnadní přípravu na grilovací sezónu. S využitím 5% slevy a zdarma dopravy, je nákup grilu pro Den otců snadný a výhodný. Ukažte svému otci, jak moc ho ceníte, tím, že mu darujete něco, co ho potěší a překvapte ho v den, kdy to rozhodně čekat nebude.

promokupon-gril-slevovy-kod.jpg

Vydáno: 14.6.2023