AirBnB zdvojnásobuje slevy, nepromeškejte to

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Vítaná akce pro všechny nové uživatele AirBnB je tady. Největší poskytovatel P2P ubytování na světě zvyšuje vstupní kredit. A určitě ne pouze symbolicky, téměř se zdvojnásobuje v přepočtu na 850Kč. Jak tento kredit využít? Čtěte dále a dozvíte se více.

Výhoda AirBnB je, že funguje po celém světě a můžete přes něj najít obvykle levnější ubytování, než nabízí hotely a ubytovny. Dost často bydlíte v bytě s majitelem nebo v jeho blízkosti, proto vám může doporučit místní zajímavosti. Díky jednotné aplikaci si můžete objednat ubytování bez znalosti jazyka v dané zemi. Stačí jen provést rezervaci, kterou vám majitel potvrdí a veškeré změny můžete také dělat přes web nebo aplikaci. AirBnB nabízí hostům i hostitelům ochranu, v případě, že by došlo k problému.

Proč AirBnB slevu nabízí a ještě ji zvyšuje? Protože se mu to oplatí. Spokojených uživatelů stále přibývá a pomocí slevy pro nové uživatele se značka velice rychle rozšiřuje. Lidé se k nim pak rádi vrací i po vyčerpané slevě.

Jediné, co k využití slevy potřebujete, je zaregistrovat se přes náš link a provést svou první rezervaci. Tato rezervace by měla být nad 100$, abyste slevu mohli využít. Pokud ji však nevyužijete hned, nic se neděje, zůstane vám na příště.

TIP: Pokud cestujete s kamarády, můžete si udělat několik registrací a každý rezervuje ubytování na několik dní a pak zas někdo jiný. Tím můžete čerpat ze slev maximum.

Vydáno: 21.4.2016