Ahoj Česko, ABOUT YOU dorazilo k nám s masivní reklamou

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Ahoj Česko, tak zní slova Karolíny Kurkové v reklamě na ABOUT YOU, kterou přehlédl asi málokdo. Co nám tato německá značka může nabídnout? Na to jsme se podívali.

Doručení a vrácení zdarma

Především lze očekávat kvalitní zákaznický servis, na kterém si Němci dost lpí. Nabízejí dokonce doručení a zaslání zpět zdarma? Může se jim to vůbec oplatit? Český Zoot to přivedlo téměř k bankrotu, ale dá se očekávat, že mezinárodní ABOUT YOU akvizuje trh s mnohanásobně větším kapitálem.

Slevy na ABOUT YOU

Jaké slevy vám můžeme nabídnout? Ve výprodeji se slevami na ABOUT YOU nešetří, a to až do výše 80 %. Prémiové značky pořídíte s až 56% slevou. Do 16. června jste také mohli stihnout využít promokód na 20% slevu. Ten je stále aktuální u našich slovenských sousedů, kteří mohou kupón na ABOUT YOU využít.

Reklama s Karolínou Kurkovou

Reklamní spot, který běží na Youtube a snad na všech televizích jste nemohli přehlédnout. Překvapivá je volba Karolíny Kurkové, která většinu života strávila USA. A její přízvuk je slyšitelný i v krátkém spotu, kdy vysloví "Ahoj Česko". Pokud jste spot ještě neviděli, koukněte sami.

Vypadá to, že to ABOUT YOU s českým trhem myslí vážně. Jaký bude další vývoj? To jsme také zvědavi. A doufáme, že zajímavých slev bude přibývat.

Vydáno: 18.6.2019