5 skvělých věcí z Lidlu, které pořídíte pod 100 korun

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

V dnešní době, kdy se každá koruna počítá, se všichni snažíme najít kvalitní produkty za rozumné ceny. Obchodní řetězec Lidl je známý svou širokou nabídkou výrobků, které se nejenže vyznačují vysokou kvalitou, ale jsou také cenově dostupné. Dnes se podíváme na pět produktů z Lidl shopu, které si můžete pořídit za méně než 100 korun. Jedná se o skvělé věci, které vám usnadní život, aniž by výrazně zatížily váš rozpočet. Od praktických pomocníků pro domácnost až po roztomilé doplňky pro dětský pokoj - a to vše za skvělou cenu. Inu, pojďme se na ně společně podívat.

Pepperts Chlapecké Ponožky potěší každého chlapce

Ponožky značky Pepperts jsou ideální pro každodenní nošení. S vysokým podílem bavlny (80 %) jsou příjemné na nošení a skvěle sedí díky značce LYCRA. Kromě toho tato značka podporuje udržitelné pěstování bavlny v Africe. V balení je 7 párů a jsou dostupné ve velikostech 31/34 až 39/42. Tyto ponožky nyní pořídíte za skvělých 79 Kč.

Sadu organizérů do chladničky ocení každá hospodyňka

S touto sadou organizérů značky Ernesto získáte lepší přehled a efektivnější využití místa ve vaší chladničce. Organizéry jsou vyrobeny z transparentního materiálu, takže obsah je ihned rozeznatelný. Jsou teplotně odolné od 0 do 40 °C a bez BPA. Sada se skládá z dvou nádob, každá s objemem cca 3 litry, a organizéru s objemem cca 5 litrů. A jaká že je cená? Naprosto skvostná,. Organizéry pořídíte již za 79 Kč.

open-refrigerator-filled-with-food-2021-08-26-22-59-27-utc.jpg

Sada vrtáků a bitů pro každého správného kutila

Sada vrtáků a bitů značky Parkside je perfektní nástroj pro vaše domácí úpravy. Sada zahrnuje několik variant vrtáků do oceli, kamene a dřeva, a také šroubovák na bity. HSS ocelové vrtáky mají velikosti od 1,5 do 10 mm, vrtáky do kamene a dřeva mají velikosti od 3 do 10 mm. Šroubovák na bity je součástí 37dílné sady, která zahrnuje 32 bitů, 4 nástrčné klíče a 1 magnetický držák bitů s rychlou výměnou. Cena začíná již na 99 Kč, což je velmi příjemné.

Pes v autě? S ochrannou dekou na sedadla žádná obtíž

Tato ochranná deka do auta od značky Zoofari je ideální pro všechny majitele domácích mazlíčků. Deka chrání zadní sedadla před chlupy zvířat, nečistotou a vlhkostí. Kromě toho je vybavena protiskluzovou spodní stranou, což zajišťuje bezpečnost vašeho mazlíčka během jízdy. Se slevou 44% tuto deku nyní pořídíte za 99 Kč.

rodinkaoes.jpg

Dětské kyvadlové hodiny rozzáří nejen dětské oči

Dětské kyvadlové hodiny značky Auriol jsou roztomilou dekorací do dětského pokoje. Jsou vybaveny přesným quartzovým hodinovým strojkem s kyvadlem, kovovými ručičkami a tichou sekundovou ručičkou. Model papoušek je navíc vybaven pohyblivými nohama na stéble trávy. Hodiny jsou dodávány včetně baterie (1,5 V AA) a návodu. A cena? ta je pouhých 69 Kč. Nuže, pospěšte si a mějte svůj produkt objednaný ještě dnes!

Vydáno: 29.5.2023