5 e-shopů, kde ušetříte za nábytek a vytvoříte si pohodlný domov

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Mít možnost ušetřit za nábytek se vždycky hodí. Zvlášť u nákladnějších položek, což se právě nábytku týká, se každé procento slevy znatelně projeví na ceně a výsledkem jsou rozdíly v tisících korun. Pojďme se tedy podívat, na jakých e-shopech se dá nakoupit výhodně.

Kuchyň jedině s Möbelixem

Nakupovat v Möbelixu se vyplatí. A to nejlépe v době, kdy nabízí akce, jako je třeba slevový kód na 1 + 1 zdarma pro vybrané produkty. A tato akce běží právě teď! Moc dlouho však neváhejte, kód platí pouze do konce října. Dále je možné do 11. 10 uplatnit krásnou 50% slevu na kuchyni na míru (pouze v kamenné prodejně) a další výhodné slevy. Neváhejte tedy a prohlédněte si jejich nabídku ještě dnes!

Asko - dny dopravy zdarma a skvělé slevy

Asko je další známý obchod s nábytkem, který nabízí často zajímavé akce, slevy nebo dny dopravy zdarma. Podívejte se proto, jestli zrovna nějaké tyto akce neběží! Dále se tu dá nakoupit s parádními slevami až 67%. Ty se týkají především doplňků do kuchyně, nábytek však lze pořídit také se skvělými slevami až 40%.

4Home se vyplatí

Pro domov - tak by se dal přeložit název tohoto e-shopu, se kterým si váš byt či dům můžete vybavit od A do Z. Můžete zde narazit na výprodejové slevy až 82% a dále také na zajímavé slevové kódy. Momentálně jsou k dispozici dva - kód na slevu 5%, který lze uplatnit úplně na vše a kupón na slevu 75 Kč, který můžete použít na nákup přesahující hodnotu 1500 Kč. Pokud sháníte nový spotřebič, nebo si chcete udělat radost třeba i jen vkusnou dekorací, 4Home je jasná volba.

Nejen bytové doplňky v DecoDoma

Zajímavé vybavení do domácnosti nabízí také DecoDoma, které se pyšní velkým výběrem a kvalitními produkty. Pokud na něm chcete ušetřit, můžete použít slevový kupón na 200 Kč, který lze uplatnit na objednávky v hodnotě od 2000 Kč. Další kupón můžete získat registrací k odběru novinek. Ten vám při prvním nákupu ušetří 150 Kč a minimální častka k uplatnění je stanovena na 990 Kč. Ve výprodeji tu navíc seženete bezva produkty se slevami až 65%. DecoDoma se nezaměřují jen na bytové doplňky, ale naleznete zde také kosmetiku, ekodrogerii či obuv a módní doplňky.

Likvidace skladů v Jena nábytek!

Chcete vědět, jak můžete ušetřit v Jeně? Jednoduše využijte její výhodné akce, ve kterých se zbavují posledních kousků nábytku za opravdu bezkonkurenční ceny. A taková akce je právě nyní. Pouze do 11. října zde zakoupíte zboží se slevami až 72%. Tomu se říká likvidace skladů! A pokud jste si nevybrali, zkuste se mrknout do sekce "rozbaleno", nebo do akčního letáku. Jena se slevami jen hemží.

Vydáno: 4.10.2020