Výprodeje zimního oblečení, které právě letí

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Každý skrblík dobře ví, že před Vánoci si nemá zbytečně nic kupovat a raději vyčkávat na slevy a výprodeje, které s Novým rokem začínají nabírat na obrátkách. Obchody mají sklady až moc přeplněné a snaží se tak uvolnit místo pro nové zboží a toho starého se tak zbavují s velkými slevami. Zlevňuje se nejen elektronika, ale také další zboží, mezi které patří i oblečení.

Slevové kódy na módu a lednové výprodeje

Nový rok už byl před 14 dny, ale novoroční výprodeje stále pokračují. Některé e-shopy je označují jako lednové, jiné dokonce ještě stále jako povánoční. Důležité je však to, že v nich můžete narazit na obrovské slevy, které se pohybují až k 60-80 procentům. Třeba takový obchod Modivo nabízí slevy až 60% a do konce týdne navíc i slevový kód v rámci Winter Deals, který vám ušetří krásných 15%. Vemzu vám nabídne podobné výše slev, a to až 60% ve výprodeji a 10% ve formě slevového kódu. Obchod Zalando Lounge nabízí kromě až 75% slev také kód na dopravu zadarmo. A pozor! Ten platí pouze dnes. Posledním obchodem z tohoto módního kvarteta je e-shop Queens. Ten vás nadchne slevami až 80%, které určitě stojí za to si prohlédnout.

Sportovní móda, která právě frčí

Nemusíte být ani sportovec tělem i duší, abyste se mohli oblékat do sportovního oblečení. Někdo se zkrátka ve sportovnějším tričku, mikině či bundě cítí lépe, než kdyby si vybral ledajaký módní kousek. Takové oblečení bývá pohodlné a většinou i funkční, takže dobře odvádí pot a v zimě kvalitně izoluje vaši teplotu a vy se tak budete cítit příjemně. Pěkné slevy v tomto segmentu nabízí Hanibal s jeho novoročními výprodeji až 62% a dále určitě doporučujeme podívat se na nabídku obchodu Husky. Ten má až do konce ledna zimní slevy až 50% a navíc neskutečný slevový kód, kterým při nákupu nad 2000 Kč ušetříte nádherných 400 Kč a to i na již zlevněném zboží!

Vydáno: 15.1.2021