Ušetřete s Footshop Clubem

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Chcete si koupit nové boty a ušetřit navíc nějaké peníze? Potom se určitě podívejte na stránky eshopu Footshop, který nabízí obrovský výběr pánských i dámských bot, které vás zaručeně nadchnou! Navíc zde můžete uplatnit zajímavé slevy a slevové kódy, se kterými ušetříte stovky korun. Tak už na nic nečekejte a běžte si vybrat ty svoje.

S Footshop Clubem ušetříte ještě více

Footshop nově nabízí také členství ve svém klubu, díky kterému vás čeká mnoho výhod. Už jen za pouhou registraci dostanete voucher v hodnotě 200 Kč na svůj první nákup, který lze uplatnit na objednávku v hodnotě 2000 Kč a více. Navíc za každou uskutečněnou objednávku získáte 10% zpět ve formě kupónu na další nákup. Takhle můžete získávat další a další vouchery pořád dokola. No řekněte sami, nevyplatí se tato registrace? Navíc si zde budete moci tvořit wishlist či sledovat vaši objednávku.

Jaké další slevy Footshop nabízí?

Podívejte se, jaké další slevy jsou nyní na Footshopu. Můžete využít třeba slevový kód 7%, který lze uplatnit na nezlevněné zboží. Dále na tomto obchodu právě běží podzimní výprodej, který vřele doporučujeme! Můžete zde ušetřit až 60% původní ceny. Tato akce tu však nebude věčně - platí jen do 5. října 2020, proto dlouho neváhejte a podívejte se, co tento výprodej nabízí.

Vydáno: 23.9.2020